اخبار و رویدادها

انفجار در یک کارخانه صنعتی گرمسار، 17 نفر مصدوم شدند

مجتبی خالدی در مصاحبه با خبرنگاران، از وقوع انفجار در یک کارخانه صنعتی در گرمسار اطلاع داد و بیان نمود: این حادثه عصر سه شنبه رخ داد که طی ان 17نفر مجروح شدند که حال چهار نفر وخیم است.

30 بهمن 1397

تاثیر رژیم غذایی بر ریسک ابتلا به سرطان سینه

به گزارش خبرنگاران، با وجودیکه این یافته ها مقدماتی هستند اما دانشمندان امیدوارند روزی موجب بهبود درمان و پیشگیری سرطان سینه شوند.

30 بهمن 1397

معلم مضروب شیرازی جزئیات حمله اراذل را تشریح کرد

به گزارش خبرنگاران، رئیس شورای اسلامی شهر شیراز به همراه مدیرکل و روسای نواحی 3 و 4 آموزش و پرورش شیراز با حضور در منزل معلم مضروب شیرازی ضمن عیادت از وی ومدیر مضروب مدرسه از آنها دلجویی کردند.

30 بهمن 1397

تلف شدن ماهی ها در ساحل گناوه، ماهیان توسط صیادان صید شده اند

محمد تولیده در گفت وگو با خبرنگاران با تائید پیدا شدن تعدادی ماهی در ساحل گناوه گفت: در حال آنالیز ابعاد این موضوع هستیم ولی در ارتباطی که با صیادان محلی داشتیم، معین شد که این ماهیان در تور صیادان گرفتار شده و به علت اینکه برخی از صیادان به موقع به صید...

29 بهمن 1397

ستار همدانی: سابقه خیلی از پیشکسوتان استقلال بیشتر از طباطبایی است، اما به تیم آرامش می دهند، برخی انتقادها مغرضانه است

ستار همدانی پیشکسوت تیم فوتبال استقلال تأکید کرد که در شرایط فعلی باید به استقلال آرامش داد و نباید انتقادهای مغرضانه عنوان کرد.

29 بهمن 1397

آخرین طلا کاروان به بسکتبال با ویلچر رسید

یم ملی بسکتبال با ویلچر ایران در دیداری نفس گیر فینال بازی های پاراآسیایی را به سود خود تمام کرد و قهرمان شد.

29 بهمن 1397

برگزاری هفته سوم و چهارم جام کوثر تکواندو بانوان

دیدارهای هفته سوم و چهارم از دور رفت لیگ جوانان و بزرگسالان زنان جام کوثر روز دوشنبه در فدراسیون تکواندو کشورمان برگزار می گردد.

29 بهمن 1397

انتخابات هیات مدیره انجمن ایمنی زیستی برگزار گردید

به گزارش خبرنگاران به نقل از مرکز اطلاعات بیوتکنولوژی ایران، اعضای هیات مدیره جدید انجمن علمی ایمنی زیستی در مجمع عمومی این انجمن معرفی شدند.

29 بهمن 1397

چین برای پاسخ به تهدیدات آمریکا اعلام آمادگی کرد

به گزارش خبرنگاران، سخنگوی وزارت خارجه چین برای چندمین بار تاکید نمود در برابر تهدیدهای تجاری دولت آمریکا از منافع خود دفاع می نماید.

29 بهمن 1397

پیش بینی برداشت 280 هزار تن چغندرقند از مزارع نهاوند

حسین خردمند در مصاحبه با خبرنگاران با اشاره به شروع فصل برداشت محصول چغندرقند از مزارع شهرستان نهاوند گفت: 3 هزار و 260 هکتار از اراضی شهرستان نهاوند در امسال زیر کشت محصول چغندرقند قرارگرفته است.

28 بهمن 1397

اختصاص 320 میلیارد تومان برای تسهیلات اشتغال زایی در روستاهای گلستان

مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری گلستان با اشاره به این که امروز توسعه اقتصادی روستاها در اولویت است، گفت: سال جاری 320 میلیارد تومان تسهیلات برای توسعه اقتصادی روستاهای استان در نظر گرفته شد.

22 بهمن 1397

همایش پیاده روی خانوادگی در روستای شاهینی کامیاران برگزار گردید

همایش پیاده روی خانوادگی به مناسبت روز دنیای دنیا گردی و هفته گردشگری با حضور خانواده های روستای شاهینی شهرستان کامیاران امروز یکشنبه 15 مهر برگزار گردید.

22 بهمن 1397

متوسط تماشاگر در لیگ امارات: 1300 نفر!

متوسط تعداد تماشاگران در هر بازی لیگ امارات حدود 1300 نفر است که نشان می دهد یکی از پرهزینه ترین لیگ های فوتبال آسیا همچنان با بحران جذب تماشاگر روبرو است.

21 بهمن 1397

تغییر مسیر کنار گذر جنوبی شهرستان بجنورد

به گزارش خبرنگاران، رئیس کمیسیون عمران و معماری شورای اسلامی شهر بجنورد شامگاه یک شنبه در جلسه علنی این شورا با اشاره به مصوبات کمیسیون عمران، اظهار کرد: 50 هکتاراز باغ های حصار شیرعلی در مسیر کنار گذر واقع شده است و با عبور این کنارگذر از یکی از باغ ها...

21 بهمن 1397

توپ های لیگ برتر فوتسال در این فصل تغییر نمی کند!

به گزارش خبرنگاران، ماجرای توپ های لیگ برتر فوتسال هر هفته ابعاد جدیدی به خود می گیرد. بعد از اعتراض چند تیم در هفته های ابتدایی به کیفیت توپ های لیگ برتر اعلام شد که کادر فنی تیم ملی فوتسال قبل از لیگ، این توپ ها را تایید نموده است.

21 بهمن 1397

آیین قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا تغییر کرد

در آیین قرعه کشی فصل آینده رقابت های لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا، دیگر از نام باشگاه ها خبری نخواهد بود و این نام کشورها است که از گلدان و گوی خارج می گردد.

21 بهمن 1397