اخبار اقتصادی

پشت میز نشین ها همه بخوانند

اگر کارتان طوری است که مجبورید ساعاتی را پشت میز بشینید باید بدانید که افراد پشت میز نشین در خطر ابتلا به بیماری های جدی ای هستند.

20 دی 1399

تبلیغات در صفحه اول گوگل چگونه است؟

رپرتاژآگهی - احتمالا آگهی های مختلفی را در نتایج جستجوی خود دیده اید. این نتایج با پرداخت هزینه، رتبه بالاتر یا پایین تر از نتایج ارگانیک را کسب نموده اند. به این کار تبلیغات در صفحه اول گوگل گفته می گردد.

18 دی 1399

امکان واردات خودرو بدون انتقال ارز نیست

از پیش از دو سال پیش ثبت سفارش و واردات خودرو ممنوع شد که در اهم دلایل آن تغییر شرایط ارزی و محدودیت های موجود قرار داشت و گرچه طبق مقررات به غیر از کالاهای ممنوعه ما بقی کالاها امکان ورود به مناطق آزاد را داشتند، در نتیجه مصوبات مربوطه واردات خودرو به...

17 دی 1399

قیمت رسمی مسکن در سراسر کشور

خبرنگاران: وزارت راه و شهرسازی می گوید: قیمت مسکن در بیشتر مرکز استان ها کمتر از 10 میلیون تومان است.

17 دی 1399

دندانپزشک نیکوکار بدهی 8 نفر زندانی را پرداخت کرد

مدیر نمایندگی ستاد دیه استان تهران اعلام کرد: با تلاش مددکاران و کمک دندانپزشک نیکوکار تهرانی، 8 نفر زندانی بدهکار نیازمند آزاد شده، به آغوش خانواده بازگشتند.

15 دی 1399

موافقتنامه های پولی به هژمونی دلار لطمه می زند

یک کارشناس امور اقتصادی گفت: موافقتنامه های پولی از یک سو به هژمونی دلار در اقتصاد بین الملل لطمه خواهد زد و از سوی دیگر امکان خروج بخش هایی از اقتصاد ایران از تحریم های شدید را فراهم خواهد ساخت.

14 دی 1399

خبرنگاران بورل و کمیسیون اتحادیه اروپا، آمریکا را به حفظ برجام فراخواندند

لندن - خبرنگاران - کمیسیون اروپا و جوزپ بورل مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با صدور بیانیه ای مشترک خواهان همکاری با دولت جدید ایالات متحده برای حفظ برجام شدند.

14 دی 1399

توضیحات خنیفر درباره راه اندازی مراکز نوآوری و کارآفرینی دانشگاه فرهنگیان

تهران (پانا) - رئیس دانشگاه فرهنگیان راه اندازی مراکز نوآوری و کارآفرینی دانشگاه فرهنگیان را محلی برای گردآوری استعدادهای جوان در زمینه معلمی قلمداد کرد که نظام آموزش و پرورش کشور از آن بهره مند خواهد شد.

12 دی 1399

دستگیری جاعل سایت بانک معروف در تهران

رییس پلیس فتای تهران عظیم از دستگیری کلاهبرداری اطلاع داد که اقدام به جعل سایت یک بانک نموده بود.

11 دی 1399

جلوگیری از هدررفت منابع ارزی کشور در جنگ مالی

مجیدرضا حریری می گوید: اگر قبول داریم در جنگ مالی قرار داریم و دارای منابع محدود ارزی هستیم، باید کلید خزانه ارزی در دست یک سازمان باشد تا ارز فقط از یک جهت توزیع گردد.

7 دی 1399

خبرنگاران 47 درصد از واحدهای مسکونی روستایی آذربایجان شرقی مقاوم سازی شد

تبریز - خبرنگاران - مدیرکل بنیاد مسکن آذربایجان شرقی گفت: تا به امروز 47 درصد از واحدهای مسکونی روستایی استان در راستای اجرای طرح ویژه بهسازی و نوسازی، مقاوم سازی شده اند.

3 دی 1399

انتشار گزارش عملکرد اقتصادی سه زیرمجموعه سازمان سینمایی در سال 99

سازمان سینمایی گزارش عملکرد اقتصادی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، انجمن سینمای جوانان ایران و موسسه سینما شهر در سال 99 را منتشر کرد.

2 دی 1399

پایگاه اطلاع رسانی جدید سازمان منطقه آزاد قشم راه اندازی می گردد

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم از راه اندازی پایگاه اطلاع رسانی جدید این سازمان منطقه آزاد قشم در ماه آینده اطلاع داد.

1 دی 1399

5 ویژگی اصلی شرکت های استاندارد و معتبر برای رنت کار در کیش

همین که عبارت رنت کار در کیش را جستجو کنید، با لیستی طولانی از شرکت های اجاره خودرو روبرو می شوید که انتخاب را برایتان سخت و پیچیده می نمایند. هزینه کرایه ماشین در کیش شبیه شمشیر دو لبه است. اگر شرکت خوبی را انتخاب کنید، با تخفیفات مناسب می توانید هزینه...

30 آذر 1399

خبرنگاران پست بانک لرستان 324 میلیارد ریال وام اشتغال روستایی پرداخت کرد

خرم آباد - خبرنگاران - مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات لرستان گفت: پست بانک این استان 324 میلیارد ریال در قالب 429 طرح توسعه اشتغال روستایی سال جاری به متقاضیان پرداخت نموده است.

26 آذر 1399

جدیدترین قیمت انواع میوه در میدان مرکزی تهران اعلام شد

میوه به رغم فراوانی بیش از اندازه قیمت های بسیار گرانی دارد و با وجود قول های مسئولان قیمت ها پایین نمی آید؛ قیمت گوجه فرنگی هم که فراوری مازاد در کشور دارد همچنان در اوج است.

26 آذر 1399

تست شخصیتی؛ بزرگترین آرزوی شما چیست؟

این تست شخصیت می تواند بزرگترین آرزوی شما را مشخص کند که برای این کار فقط کافی است اولین چیزی که در تصویر می بینید را بگویید و توضیحات مربوط به آن را مطالعه کنید.

25 آذر 1399

اندیشکده روسی، جهان دوباره دوقطبی می شود؟

تسلیحات هسته ای یک بار جهان را به عرصه رقابت دو بلوک قدرت تبدیل کرد و اکنون نیز رقابت آمریکا و چین شرایطی را به وجود آورده که در آن ویژگی های دوقطبی نمایان شده است.

23 آذر 1399

این چهره های سرشناس از دانشگاه کمبریج فارغ التحصیل شدند

خبرنگاران : بسیاری از فارغ التحصیلان دانشگاه کمبریج توانسته اند صندلی والایی را در حوزه خود کسب نمایند و به افراد مشهوری در سطح دنیا تبدیل شوند.

22 آذر 1399

سفر مک فارلین؛ رسوایی ایران گیت

روزنامه ایران نوشت: اکبرهاشمی رفسنجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی در کتاب خاطرات خود (اوج دفاع) به تاریخ یکشنبه 4 خرداد 1365 می نویسد: آقای [محسن] کنگرلو [مشاور نخست وزیر] خبر داد که هواپیمای حامل قطعات گرانقیمت امریکایی - که با پاسپورت ایرلندی آمده اند و به...

21 آذر 1399
تعداد: (330)