اخبار اقتصادی

معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس منصوب شد

به گزارش خبرنگاران، محمد حسن انصاری فرد با صدور حکمی رضا یلوه را به عنوان معاون اقتصادی جدید باشگاه منصوب کرد.

24 مهر 1398

یاری اقتصادی 20 میلیون دلاری جی هفت به اطفای حریق در آمازون

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، رهبران کشورهای ثروتمند و صنعتی عضو گروه هفت روز دوشنبه برای امدادرسانی به اطفای حریق در جنگلهای آمازون یک یاری اضطراری 20 میلیون دلاری را پیشنهاد دادند؛ پیشنهادی که از سوی دولت برزیل به اقدامی استعمارگرانه تعبیر...

20 مهر 1398

ادعای بلومبرگ درباره امکان کاهش تحریم های ایران از سوی ترامپ

بلومبرگ به نقل از منابع آگاه مدعی شد که رئیس جمهور آمریکا ممکن است کاهش تحریم های ایران را به عنوان مقدماتی برای دیدار با رئیس جمهور ایران بررسی کند.

18 مهر 1398

نرخ انواع ارز برای محاسبه حقوق و عوارض گمرکی

نرخ انواع ارز برای محاسبه حقوق و عوارض گمرکی اعلام شد.

17 مهر 1398

آزادی 35 زندانی جرایم غیرعمد با مشارکت بانک تجارت

همزمان با هفته دولت بانک تجارت با اختصاص مبلغ 10 میلیارد ریال یاری بلاعوض زمینه آزادسازی 35 نفر از زندانیان جرایم غیرعمد در سراسر کشور را فراهم کرد.

14 مهر 1398

علوم شناختی از زندگی انسان مجزا نیست

عضو کمیته علمی نخستین کنفرانس ملی علوم شناختی و رسانه گفت: علوم شناختی با همه شئونات انسان سروکار دارد و نمی گردد علوم شناختی را از زندگی انسان مجزا دانست.

13 مهر 1398

در کافه ها فضا می فروشند، نه غذا

شهر فقط سازه و ساختمان نیست؛ روح و هویت شهر به آدم هایی است که در آن زندگی می نمایند؛ شهر، داستانی است که آدم هایش آن را روایت می نمایند. عده ای کافه ها را فضایی برای گذران اوقات فراغت ، مبادله عواطف و احساسات و برقراری مناسبات اجتماعی می دانند. به عقیده...

11 مهر 1398

فوت و فن های خرید میز ناهارخوری

خبرنگاران: مدت هاست که دیگر میز ناهارخوری فقط یک کالای لوکس برای اتاق پذیرایی نیست. حالا دیگر خانه شما بزرگ باشد یا کوچک حتماً جایی برای میز ناهارخوری در آن پیدا می کنید! اصلا انگار آشپزخانه های امروزی بدون میز ناهارخوری تعریف نمی شوند.

6 مهر 1398

پیغام تاریخی حضرت روح الله ، منشور روحانیت به چاپ 38 رسید

منشور روحانیت، پیغام تاریخی و مهم امام خمینی(ره) به روحانیون، مراجع، مدرسین، طلاب حوزه های علمیه و ائمه آدینه و جماعات به چاپ سی و هشتم رسید.

6 مهر 1398

خبر خوش هسته ای درباره راکتور اراک، صالحی: صنعت هسته ای با قدرت پیش می رود

فارس نوشت: رئیس سازمان انرژی اتمی با بیان اینکه بازطراحی مفهومی، پایه و تفصیلی راکتور اراک توسط متخصصان ایرانی صورت گرفته و از سوی متخصصان چینی، آمریکایی و بعد انگلیسی مورد ارزیابی علمی و تایید قرار گرفته، گفت: دو سه ماه آینده خبر خوبی در این باره اعلام...

3 مهر 1398

موسوی: به زودی همکاران بنیاد FDD را به نهادهای ذیربط و قوه قضائیه معرفی می کنیم

سخنگوی وزارت خارجه گفت: به زودی اولین گروه از افرادی که با بنیاد به اصطلاح دفاع از دموکراسی ها همکاری دارند را برای افزوده شدن به فهرست تحریم به نهادهای ذیربط از جمله قوه قضائیه معرفی خواهیم کرد.

3 مهر 1398

مبلغ اجاره بهای ورزشگاه آزادی برای استقلال و پرسپولیس مشخص شد

به گزارش خبرنگاران، برگزاری دیدارهای خانگی دو تیم پرسپولیس و استقلال در ورزشگاه آزادی در ازای پرداخت مبلغی به عنوان اجاره بها انجام می شود. این اجاره بها از طرف مسئولان این دو باشگاه به شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی پرداخت خواهد شد.

2 مهر 1398

دومین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان کردستان ویژه نوروز 98 برگزار گردید

دومین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان کردستان ویژه نوروز 98 با حضور قائم مقام رئیس ستاد، دبیر ستاد و روسای کمیته های تخصصی ستاد استان برگزار گردید.

30 شهریور 1398

مراکز درمانی دبی

معرفی مراکز درمانی دبیبیشتر کسانی که به دبی مسافرت می نمایند از مراکز درمانی دبی اطلاعات خاصی ندارند و فقط نام بیمارستان های آنجا به گوش آنها خورده است. در صورتی که بعضی از مراکز درمانی دبی خدمات ویژه ای دارند که مخصوص شهر دبی می باشد، چرا که کسانی که...

29 شهریور 1398

طرح تشکیل یک استان جدید اعلام وصول شد ، آذربایجان مرزی ایجاد می گردد؟

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی طرح تشکیل استان آذربایجان مرزی با مرکزیت شهر خوی را اعلام وصول کرد.

27 شهریور 1398

کارگاه های صنایع دستی استان مرکزی سامان دهی و درجه بندی می شوند

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی گفت: سامان دهی و درجه بندی 10 کارگاه صنایع دستی شهرستان ساوه در حال انجام است و در ادامه تمام کارگاه های استان درجه بندی می شوند.

25 شهریور 1398

روزهای خوب میراث فرهنگی در راه است

طرح حمایت از مرمت و احیای بافت های تاریخی فرهنگی، که دو ماه پیش به تصویب نمایندگان مجلس رسیده بود، از سوی شورای نگهبان تائید شد و با تأیید این طرح پیش بینی می گردد روزهای خوب میراث فرهنگی شروع گردد.

25 شهریور 1398

شروع آنالیز معافیت دفاتر خدمات مسافری از مالیات بر ارزش افزوده در مجلس

آنالیز درخواست سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مبنی بر معافیت دفاتر خدمات مسافری از مالیات بر ارزش افزوده در کمیسیون مالی مجلس شروع شد.

23 شهریور 1398

مقصر افزایش بی رویه سوخت کیست!

مقصر افزایش بی رویه مصرف بنزین در کشور مردم نیستند. مردم طی سال های 86 تا 94 نشان داده اند که افزایش مصرفشان طبیعی است.

21 شهریور 1398

جان بولتون روسیه را به دزدی متهم کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، جان بولتون، مشاور امنیت ملی دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، روسیه را به سرقت فن آوری پیشرفته آمریکایی متهم کرد.

20 شهریور 1398
تعداد: (68)