فرهنگ و هنر

فرانکنشتاین؛ تلخ و تیره مثل دنیای بدون عشق

نمایش فرانکنشتاین به کارگردانی ایمان افشاریان که این روزها در تئاتر شهر روی صحنه رفته، هشداری است به جامعه ای که خشم، بی مهری و تبعیض را در خود پرورش می دهد.

3 بهمن 1398

بد آب و هوا ترین نقاط دنیا ، از غیر قابل سکونت ترین تا برفی ترین

در این مطلب به معرفی مناطقی که آب و هوای بدی دارند پرداخته شده است.

1 بهمن 1398

تجربه مسیرهای تازه گردشگری در دومین جشنواره زردک خرانق

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی گردشگری استان یزد دومین جشنواره هویج زرد(زردک) خرانق را فرصتی خواند تا مردم این منطقه با انسجام بیشتری مسیرهای تازه گردشگری را تجربه نمایند.

30 دی 1398

مسجد کریستالی در مالزی

درجزیره وان من در ترنگانو در شمال شرقی مالزی ، مسجد کریستال یا شیشه ای واقع شده است و ساخت آن از سال 2006 شروع شد و تا سال 2008 میلادی به خاتمه رسید. این مسجد در هشتم فوریه سال 2008 میلادی به طور رسمی افتتاح شد.

28 دی 1398

خاتمه دور گروهی مسابقات فوتسال کارکنان وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی

مدیرکل توسعه منابع انسانی و رفاه وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از خاتمه دور گروهی مسابقات فوتسال کارکنان وزارت میراث فرهنگی به میزبانی استان گلستان و راهیابی 12 تیم به دور دوم گروهی اطلاع داد.

25 دی 1398

آغاز احتمالی پرواز فضاپیماهای سرنشین دار اسپیس ایکس و بویینگ در تابستان 2020

پس از بازنشستگی شاتل های فضایی در سال 2011 ناسا برای اعزام فضانوردان خود به ایستگاه فضایی بین المللی به طور کامل به روسیه وابسته شد. فضاپیمای سایوز روس ها در حال حاضر تنها فضاپیمایی است که قابلیت اعزام فضانوردان به ایستگاه فضایی را دارد و ناسا مجبور است...

24 دی 1398

یادداشت، ملاقات ظریف و ملابرادر؛ گام صحیح ایران در راستا صلح افغانستان

وزیر امور خارجه کشورمان و معاون سیاسی گروه طالبان روز گذشته در تهران ملاقات کردند؛ ملاقاتی که می تواند قطار صلح افغانستان را در جهت صحیح خود قرار دهد.

24 دی 1398

عکس روز ، حمایت آریانا گرانده از برنی سندرز در انتخابات

آریانا گرانده ستاره محبوب پاپ آمریکایی از برنی سندرز سناتور آمریکایی نامزد انتخابات رئیس جمهوری 2020 آمریکا حمایت می کند.

20 دی 1398

نمایشگاه منطقه ای صنایع دستی در سمنان برگزار می شود

سرپرست معاونت صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سمنان گفت: نمایشگاه منطقه ای صنایع دستی از چهارم تا سیزدهم آذرماه جاری در سمنان برگزار می شود.

20 دی 1398

کوچه ژاپنی ها اوایل آذر کلید می خورد

تهیه کننده فیلم سینمایی کوچه ژاپنی ها بیان نمود این فیلم سینمایی به کارگردانی امیرحسین ثقفی اوایل آذر جلوی دوربین می رود.

16 دی 1398

دیدنی های ونیز، رمانتیک ترین شهر روی آب دنیا

ونیز مملو از دیدنی ها است و در گوشه گوشه آن چیزی برای تماشا کردن خواهید یافت.

10 دی 1398

ورود ادبیات مخالفت با تحریم ها و اقدامات زورمدارانه یکجانبه به یونیدو

سفیر و نماینده دائم ایران در دفتر سازمان ملل از ورود ادبیات مخالفت با تحریم ها و اقدامات زورمدارانه یکجانبه به سازمان توسعه صنعتی ملل متحد یونیدو خبر داد.

8 دی 1398

وقتی کتابداران مدارس خودشان کتاب نمی خوانند!

یک کارشناس کتاب کودک و نوجوان می گوید: متاسفانه معلم ها در صندلی خودشان نیستند، معلم حرفه وفن یا معلم پرورشی کتابدار می گردد و اغلب کتابداران مدارس حتی خودشان کتاب نمی خوانند.

3 دی 1398

حقایق جالب درباره ونیز؛ ایتالیا

ونیز جزیره ای زیبا و دیدنی در شمال ایتالیا است که در خلیجی از تالاب ونتزیا در نزدیکی دریای آدریاتیک قرار گرفته است. آیا در خصوص حقایق جالب این شهر چیزی می دانید؟

2 دی 1398

نکاتی درباره سفر به ایتالیا (قسمت اول)

ایتالیا یکی از جذاب ترین مقصدهای گردشگری در اروپا است. پیش از سفر به ایتالیا این نکات را در نظر بگیرید. با خبرنگاران همراه باشید.

2 دی 1398

سرمایه گذاران تهرانی طرفدار ساخت سفره خانه سنتی هستند

معاون سرمایه گذاری اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی تهران گفت: بیشترین درخواست سرمایه گذاران گردشگری در تهران برای ایجاد سفره خانه سنتی است.

1 دی 1398

بازدید معاون امور مالی معاون اول رئیس جمهوری از موزه میراث روستایی گیلان

معاون هماهنگی و نظارت مالی و زیربنایی معاون اول رئیس جمهوری در سفر دو روزه خود به گیلان در امروز پنجشنبه 9 آبان 98 از موزه میراث روستایی گیلان بازدید به عمل آورد.

29 آذر 1398

سایت ورزش های هیجانی در مشگین شهر احداث می شود

رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان مشگین شهر از احداث سایت ورزش های هیجانی در منطقه نمونه گردشگری شابیل واقع در این شهرستان خبر داد.

28 آذر 1398

کاروان نظامی آمریکا از عراق وارد سوریه شد

مرکز موسوم به دیدبان حقوق بشر سوریه خبر داد که یک کاروان نظامی آمریکایی از شمال عراق وارد سوریه شده و از آنجا به سمت استان دیرالزور حرکت کرد.

22 آذر 1398

بازیگران ایده اصلی با حسن معجونی کامل شد

به گزارش خبرنگاران، حسن معجونی که به تازگی فیلم خوک را روی پرده سینماها داشت به فیلم تازه آزیتا موگویی به نام ایده اصلی پیوست تا با تکمیل بازیگران، این فیلم ظرف چند روز آینده در جزیره کیش جلوی دوربین برود.

22 آذر 1398
تعداد: (102)