سلامتی و پزشکی

پادوانی به برزیل برگشت

مدافع برزیلی تیم فوتبال استقلال بامداد امروز (جمعه) به کشور خود بازگشت.

3 اردیبهشت 1398

آلزایمر چه علائمی دارد؟

بیماری آلزایمر، شایع ترین نوع دمانس (اختلال شناخت و حافظه) است. علائم شایع آن شامل از دست رفتن حافظه، قضاوت و استدلال و تغییراتی در حالات و رفتار است.

6 فروردین 1398

توانبخشی در خانه با یاری بازوی رباتیک

عملیات توانبخشی بیماران سکته مغزی معمولا یک روند آهسته و دقیق داشته و احتیاج به یک استقامت خوب روانی و یاری افراد باتجربه و متخصص در این زمینه دارد.

3 فروردین 1398

حادثه خونین رانندگی در محور لار - بندرعباس، 9 مصدوم و 6 کشته

براثر یک حادثه رانندگی که در محور لار به بندرعباس و براثر برخورد یک دستگاه تریلر با یک دستگاه پژو 405 رخ داد، 9 نفر مصدوم و 6 نفر کشته شدند.

11 اسفند 1397

خشکسالی از یک طرف، آفات هم به جان جنگل های ایران افتاده است

مدیرکل حفاظت و حمایت از منابع طبیعی سازمان جنگل ها ضمن تشریح آفات و بیماری هایی که در رویشگاه های مختلف کشور به دلیل تغییرات اقلیمی به وجود آمده است، گفت: نزدیک به پنج میلیارد تومان اعتبار برای رویشگاه ها و استان هایی که درگیر آفات و بیماری هایی هستند...

6 اسفند 1397

تاثیر رژیم غذایی بر ریسک ابتلا به سرطان سینه

به گزارش خبرنگاران، با وجودیکه این یافته ها مقدماتی هستند اما دانشمندان امیدوارند روزی موجب بهبود درمان و پیشگیری سرطان سینه شوند.

30 بهمن 1397

فواید گلاب برای درخشندگی و لطافت پوست

خواص گلاب برای پوست بسیار زیاد است. قرن هاست که مردم این سرزمین برای مراقبت از پوست خود از گلاب استفاده می نمایند. امروزه در تمام جهان هم خواص گلاب برای پوست صورت مورد توجه پزشکان و متخصصان زیبایی و سلامت قرار گرفته است. گلاب به علت داشتن خاصیت نرم نمایندگی،...

23 بهمن 1397

اختصاص 320 میلیارد تومان برای تسهیلات اشتغال زایی در روستاهای گلستان

مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری گلستان با اشاره به این که امروز توسعه اقتصادی روستاها در اولویت است، گفت: سال جاری 320 میلیارد تومان تسهیلات برای توسعه اقتصادی روستاهای استان در نظر گرفته شد.

22 بهمن 1397

تغییر مسیر کنار گذر جنوبی شهرستان بجنورد

به گزارش خبرنگاران، رئیس کمیسیون عمران و معماری شورای اسلامی شهر بجنورد شامگاه یک شنبه در جلسه علنی این شورا با اشاره به مصوبات کمیسیون عمران، اظهار کرد: 50 هکتاراز باغ های حصار شیرعلی در مسیر کنار گذر واقع شده است و با عبور این کنارگذر از یکی از باغ ها...

21 بهمن 1397