کارگران هفت تپه بیمه تکمیلی می شوند

به گزارش شهر سرگرمی، به گزارش خبرنگاران، عبدعلی ناصری مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی اظهار کرد: پس از واریز دو حقوق معوقه، در پی راه حل هایی هستیم تا شرایط زندگی کارگران هفت تپه بهبود یابد و در این راستا به منظور حفظ سلامت و کاهش هزینه های درمانی، کارگران هفت تپه و خانواده های آن ها از اول آذر ماه تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار می گیرند.

کارگران هفت تپه بیمه تکمیلی می شوند

وی از تصمیم وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای رفع مشکل بیمه مهر و آبان کارگران هفت تپه قدردانی کرد و گفت: از آذر ماه جاری حق بیمه تامین اجتماعی کارگران همزمان با سایر کشت و صنعت ها پرداخت می شود و تحت پوشش بیمه تکمیلی نیز قرار می گیرند.

مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی در ادامه از تمهیدات این شرکت برای رفاه بیشتر کارگران هفت تپه خبر داد و گفت که مسائل و مسائل کارگران هفت تپه مانند سایر کشت و صنعت های نیشکری در اولویت است و برای بهبود شرایط موجود تلاش می کنیم.

وی افزود: با پرداخت حقوق های معوقه، همت کارگران این مجموعه صنعتی برای بازگشت به شرایط تولید دو چندان شده و بازسازی قطعات فرسوده، تمیزکاری و تعمیر دستگاه ها گام به گام در حال پیشرفت است.

ناصری خاطر نشان ساخت: با همدلی ایجاد شده در بین همه مسئولان برای رفع مسائل قدیمی ترین واحد نیشکری ایران، با همت و تلاش کارگران این مجموعه، بار دیگر شاهد رونق تولید و شکوفایی آن خواهیم بود.

در نشست 18 مهر ماه سال جاری که به ریاست محمد مخبر معاون اول رییس جمهوری برگزار گشت نسبت به مشخص تکلیف شرکت کشت و صنعت هفت تپه اقدام و مدیریت این مجموعه بزرگ به شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی واگذار شد.

با واگذاری کشت و صنعت هفت تپه به شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی، دوشنبه 26 مهرماه، دو ماه حقوق معوقه کارگران این مجموعه پرداخت شد و از اول آذر ماه نیز حقوق کارگران به روز می شود.

این شرکت با حدود پنج هزار نیرو به عنوان هشتمین طرح شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی در 15 کیلومتری جنوب شهر شوش واقع شده است.

منبع: فارس

آخرین اخبار حوزه صنایع و معادن را در صفحه صنعت و معدن خبرنگاران بخوانید.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 25 آبان 1400 بروزرسانی: 25 آبان 1400 گردآورنده: fun30t1.ir شناسه مطلب: 1812

به "کارگران هفت تپه بیمه تکمیلی می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارگران هفت تپه بیمه تکمیلی می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید