واکنش جنجالی تیلور سوییفت هنگام جایزه شروین

به گزارش شهر سرگرمی، در لحظه ای که جایزه گرمی تغییر اجتماعی به شروین حاجی پور برای ترانه برای اهدا می شد، دوربین تیلور سوییفت را در حالتی سرافکنده نشان داد. بسیاری از بینندگان مراسم (The 65 th Annual Grammy Awards) بر این باور بودند که خواننده ضد-قهرمان خصومتی با جیل بایدن، بانوی اول آمریکا دارد که گرمی حاجی پور را اهدا می کرد.

واکنش جنجالی تیلور سوییفت هنگام جایزه شروین

جیل بایدن شخصاً در مراسم حاضر شده بود تا اولین گرمی تغییر اجتماعی تاریخ به خواننده ایرانی اهدا کند. ویدیوی کوتاهی که در شبکه های اجتماعی منتشر شده نشان می دهد که وقتی ترور نوآ مجری مراسم جیل بایدن را فرامی خواند و دوربین سوییفت را نشان می دهد، خواننده تمایل زیادی به تشویق همسر جو بایدن ندارد.

یکی از کاربران توییتر می نویسد: واقعاً از واکنش [تیلور سوییفت]به [جیل بایدن]که اقدامات زیادی برای آموزش و درمان سرطان انجام داده ناراحت شدم.

بایدن برنده گرمی بخش ترانه سال که سوییفت یکی از نامزد های آن بود را نیز معرفی کرد. به همین علت کاربران زیادی ادعا کردند که واکنش سوییفت از روی نگرانی و اضطراب بوده است. با این حال علت دیگر ممکن است یادآوری اتفاقات ماه های اخیر ایران در فکر خواننده باشد.

راس پترسون نویسنده می گوید: تیلور سوییفت از جیل بایدن بیزار است؟ امشب این اتفاق را پیش بینی نمی کردم.

سوییفت در سال های ابتدایی دوران حرفه اش سعی می کرد وارد سیاست نشود، اما در سال 2020 از جو بایدن و کامالا هریس در مقابل دونالد ترامپ و مایک پنس حمایت کرد. اما مراسم گرمی امسال حدس های بیشتری در مورد گرایش سیاسی او به وجود آورد.

یکی دیگر از کاربران توییتر می نویسد: به گمانم تیلور یک جمهوری خواه مخفی است. یا بیننده دیگری: همیشه می دانستم که تیلور طرفدار برنی [سندرز]است..

منبع: 30 نما

منبع: فرارو
انتشار: 20 بهمن 1401 بروزرسانی: 20 بهمن 1401 گردآورنده: fun30t1.ir شناسه مطلب: 2157

به "واکنش جنجالی تیلور سوییفت هنگام جایزه شروین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش جنجالی تیلور سوییفت هنگام جایزه شروین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید