انتصاب معاونان تازه سازمان انرژی اتمی

به گزارش شهر سرگرمی، تهران (پانا) - رئیس سازمان انرژی اتمی ایران در احکام جداگانه ای، محمدرضا کاردان و سیدپژمان شیرمردی را به ترتیب به عنوان معاون سازمان و رئیس مرکز نظام ایمنی هسته ای، معاون سازمان و مدیرعامل شرکت توسعه کاربرد پرتوها منصوب کرد.

انتصاب معاونان تازه سازمان انرژی اتمی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان انرژی اتمی ایران، در بخشی از احکام محمد اسلامی رئیس سازمان انرژی اتمی ایران آمده است: امید است با اتکال به خداوند متعال و اهتمام به عدالت محوری، انقلابی گری، مردم داری، فسادستیزی و قانون مداری در دولت مردمی با اتخاذ تدابیر مناسب در حل مسائل سازمان و کشور کوشا باشید.

محمدرضا کاردان، معاون نو سازمان انرژی اتمی و رئیس مرکز نظام ایمنی 51 ساله، دانش آموخته دکتری مهندسی هسته ای (پرتو پزشکی) از دانشگاه صنعتی امیرکبیر، سابقه مدیر کلی دفتر حفاظت برابر اشعه مرکز نظام ایمنی هسته ای کشور و نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در کمیته علمی آنالیز تشعشعات اتمی سازمان ملل متحد را در کارنامه دارد و به عنوان نماینده جمهوری اسلامی ایران در کمیته تدوین استانداردهای پرتوی، نماینده جمهوری اسلامی ایران در کمیته تدوین استانداردهای ایمنی حمل و نقل مواد پرتوزا و مدرس دوره منطقه ای آفریقا برای آژانس بین المللی انرژی اتمی هم فعالیت داشته است.

سیدپژمان شیرمردی 41 ساله، معاون نو سازمان و مدیرعامل شرکت توسعه کاربرد پرتوها دانش آموخته رتبه اول دکتری مهندسی هسته ای (پرتو پزشکی) از دانشگاه امیرکبیر تهران دارای سوابق علمی و اجرایی متعدد بوده و ثبت 4 اختراع را در کارنامه خود دارد.

وی با انتشار 130 مقاله در نشریات معتبر و همایش های ملی و بین المللی و داوری مقالات متعدد پیش از این در سمت معاون توسعه مدیریت و منابع پژوهشگاه علوم و فنون هسته ای خدمت نموده و بعلاوه نماینده جمهوری اسلامی ایران در شبکه آسیایی آموزش ANENT بوده است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 29 آبان 1400 بروزرسانی: 29 آبان 1400 گردآورنده: fun30t1.ir شناسه مطلب: 1816

به "انتصاب معاونان تازه سازمان انرژی اتمی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتصاب معاونان تازه سازمان انرژی اتمی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید