نجاتی: چرا قرارداد فرنگی کاران باید نصف آزادکاران باشد؟

به گزارش شهر سرگرمی، علیرضا نجاتی در مورد پیگیری تمریناتش در ایام تعطیلی اردوی تیم ملی گفت: از همان روزی که اردو تعطیل شد، از خانه کشتی به خانه رفتم و تمریناتم را در خانه و همچنین پارک ادامه دادم. باید از رئیس هیئت استان قم هم تشکر کنم که کلید خانه کشتی شهدای نیروگاه را به من دادند که آنجا تمرینم را همراه با یک حریف تمرینی، دنبال کنم. به این شکل توانستم آمادگی ام را حفظ کنم که بتوانم در لیگ شرکت کنم.

نجاتی: چرا قرارداد فرنگی کاران باید نصف آزادکاران باشد؟

نجاتی در پاسخ به این سوال که در حال حاضر پیشنهادی برای حضور در لیگ برتر داشته، شرح داد: نه؛ هیچ پیشنهادی نبوده اما یک سوالی همیشه برای ما وجود دارد و آن اینکه چرا رقم قراردادها در رشته های آزاد و فرنگی اینقدر فرق دارد. قرارداد ما نصف قرارداد آزادکاران هم نیست و این سوال همه فرنگی کاران است که جوابش را نمی دانیم.

وی در مورد حریفانش در وزن 60 کیلوگرم، ادامه داد: المپیک که به تعویق افتاد خیلی ها از اوزان بالاتر و پایین تر تصمیم دریافتد به 60 کیلوگرم بیایند، همه حریفانم را می شناسم.

ملی پوش قمی تیم کشتی فرنگی ایران در مورد مدالی که در مسابقات جهانی نورسلطان بیان کرد: سال قبل از جهانی نورسلطان، در مسابقات جهانی 2018 جوانان کشتی گرفتم. در کشتی قبل فینال به همین حریف هندی خوردم و ضربه فنی شدم. به خاطر همین مدال برنز جوانان جهان را گرفتم. این مدال انگیزه ام را بیشتر کرد که تمریناتم را به خوبی دنبال کنم و توانستم با کمک مربیان، نتیجه زحماتم را در قزاقستان بگیرم. بعد از این همه عذاب و سختی، کسب مدال و سهمیه المپیک حس خیلی خوبی داشت.

وی اضافه نمود: محمد بنا قبل از اینکه به جهانی اعزام شویم، من را به تورنمنت تورلیخانوف فرستاد که آنجا مدال طلا گرفتم و با عملکردم نظرش را جلب کردم. بعد از آن بود که بنا بیشتر از قبل به من روحیه داد و درنهایت هم توانستم فیکس تیم ملی شوم.

نجاتی در مورد اینکه چطور می تواند باوجود تعطیلی مسابقات، تجربه اش را برای المپیک افزایش دهد، گفت: ما که تمرینات مان را دنبال می کنیم. شرایط برای همه یکسان است، حتی برای حریفان خارجی. با کادرفنی و مربیان مان صحبت می کنیم، آنها به ما برنامه می دهند. فعلاً که نمی توانیم مسابقه بدهیم و باید منتظر بمانیم که آخرش چه می شود.

دارنده مدال برنز کشتی فرنگی جهان در مورد اینکه آیا بعد از کسب مدال جهانی، مسئولان استانی به وعده های شان عمل کرده اند، تاکید کرد: آنها دوبرابر قول هایی که داده بودند، به من پاداش دادند. مدیرکل ورزش استان قم، رئیس و دبیر هیات کشتی استان به من خیلی رسیدگی کردند. آنها بعد از دریافت سهمیه، به لحاظ معنوی هم از من حمایت زیادی داشتند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 17 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: fun30t1.ir شناسه مطلب: 1003

به "نجاتی: چرا قرارداد فرنگی کاران باید نصف آزادکاران باشد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نجاتی: چرا قرارداد فرنگی کاران باید نصف آزادکاران باشد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید