تور ارزان فرانسه: ماموریت تازه داورزنی به عطایی؛ برنامه ریزی برای المپیک 2024 پاریس

به گزارش شهر سرگرمی، به گزارش خبرنگاران و به نقل از فدراسیون والیبال، پس از قهرمانی تیم ملی والیبال ایران در رقابت های قهرمانی مردان آسیا در ژاپن که با سرمربی و کادر تمام ایرانی و بازیکنان جوان رقم خورد، بهروز عطایی سرمربی تیم ملی والیبال با حضور در دفتر محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال، ضمن ارائه گزارش عملکرد تیم ملی بزرگسالان و جوانان به تشریح مسائل مربوطه پرداخت.

تور ارزان فرانسه: ماموریت تازه داورزنی به عطایی؛ برنامه ریزی برای المپیک 2024 پاریس

با ما همراه باشید و با تور ارزان فرانسه از کشور عشاق دیدن کنید و در شهرهای پاریس، مارسی بگردیم و برج ایفل ، موزه لوور و دیگر جذابیت های این شهر زیبا را ببینیم

داورزنی در این جلسه ضمن تشکر و قدردانی از زحمات تمامی اعضای کادر فنی تمام ایرانی از بهروز عطایی خواست تا برنامه آماده سازی تیم ملی والیبال بزرگسالان را تا المپیک 2024 با توجه به هدف گذاری و اولویت های فدراسیون والیبال تهیه و تنظیم کند تا پس از آنالیز نهایی به اجرا درآید.

داورزنی گفت: تیم ملی والیبال بزرگسالان نخستین اولویت فدراسیون و خانواده والیبال است و قسمت اعظم کوشش های خانواده والیبال در این بخش ظهور می نماید. فدراسیون والیبال با توان تمام از برنامه ها و اولویت های تیم ملی بزرگسالان دفاع و حمایت خواهد نمود. برای المپیک 2024 از همین امروز برنامه های خود را شروع می کنیم و در تمامی مسابقات با توجه به هدف گذاری مان یعنی المپیک 2024 حضور خواهیم داشت. از امروز تمام فعالیت های فدراسیون والیبال با توجه به المپیک 2024 برنامه ریزی و اجرا خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 15 آبان 1400 بروزرسانی: 15 آبان 1400 گردآورنده: fun30t1.ir شناسه مطلب: 1803

به "تور ارزان فرانسه: ماموریت تازه داورزنی به عطایی؛ برنامه ریزی برای المپیک 2024 پاریس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ارزان فرانسه: ماموریت تازه داورزنی به عطایی؛ برنامه ریزی برای المپیک 2024 پاریس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید