در سر فرهاد مجیدی چه می گذرد؟

به گزارش شهر سرگرمی، خبرنگاران: شاگردان فرهاد مجیدی در باشگاه استقلال روز های حساسی را سپری می نمایند. آن ها که بعد از پیروزی در دربی پیروز شدند دل هوادارنشان را شاد نمایند، دوباره اسیر حاشیه شده و این بار با تحریم تمرینات شیوه جدیدی برای نشان دادن اعتراضشان پیدا نموده اند.

در سر فرهاد مجیدی چه می گذرد؟

به گزارش خبرنگاران، تمرینات استقلال برای دومین بار با اعتصاب بازیکنان همراه شد تا حال و روز یکی از قطب های فوتبال ایران چندان مساعد نباشد. فرهاد مجیدی و تیمش که در این فصل در کوشش هستند قهرمان جام حذفی شوند حالا اسیر حاشیه ای تازه شده اند که ممکن است در ادامه راستا کار را برایشان سخت کند.

استقلالی ها به عدم دریافت مطالبات اقتصادی شان از باشگاه اعتراض دارند و این اعتراض را با تحریم تمرینات نشان داده اند. اگرچه این موضوع حق طبیعی بازیکنان است، ولی به نظر می رسد در کوتاه مدت این تصمیم به ضرر استقلالی ها گردد. واقعیت این است که استقلال فصل پیش هم شرایط مشابهی را تجربه کرد که نهایتا باعث شد تا اسم قهرمانی در جام حذفی از دستشان برود.

اختلاف نظر های فرهاد مجیدی با مدیریت باشگاه در فصل گذشته کار را به جایی رساند که سرمربی استقلال برای چند روز استعفا کرد و رفت، ولی دوباره برگشت. با این حال عدم تمرکز لازم کاری کرد تا فرهاد مجیدی جام قهرمانی را از دست بدهد.

اینبار، اما به نظر می رسد فرهاد مجیدی زمان مناسب تری را برای اعتراض پیدا نموده است! شرایط تیم او در جدول رده بندی لیگ به گونه ای است که تغییر نمی کند؛ استقلال چه دو بازی بعدی اش را ببرد و چه هر دو را ببازد نهایتا فصل را در رده سوم به انتها می برد. از آنجا که زمان زیادی هم تا از سرگیری رقابت های جام حذفی به جای مانده پس دست کم از لحاظ زمانی هم فرهاد مجیدی و هم بازیکنان استقلال تصمیم گرفته اند برترین موقع برای نشان دادن اعتراض به وضع مدیریتی باشگاه همین الان است.

به گزارش خبرنگاران، البته که هیچ مربی ای دوست ندارد تمرینات تیمش حتی برای یک جلسه هم تعطیل بگردد، ولی نارضایتی از مدیریت باشگاه استقلال چنان زیاد شده که شکاف به وجود آمده بین مدیریت و کادرفنی و بازیکنان هر روز زیاد می گردد. استقلالی ها، اما دست کم از این طریق می توانند صدایشان را واضح تر به گوش مسئولان برسانند. از همین رو به نظر می رسد با طرح و برنامه های فرهاد مجیدی، به زودی این اعتصاب ها تمام گردد تا تیمش رفته رفته مهیای حضور در جام حذفی و از آن مهمتر، لیگ قهرمانان آسیا گردد.

منبع: فرارو
انتشار: 16 مرداد 1400 بروزرسانی: 16 مرداد 1400 گردآورنده: fun30t1.ir شناسه مطلب: 1700

به "در سر فرهاد مجیدی چه می گذرد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در سر فرهاد مجیدی چه می گذرد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید