توهین یک مقام برزیلی دیگر به همسر ماکرون

به گزارش شهر سرگرمی، سفیر گردشگری برزیل در مصاحبه ای با توهین به همسر رئیس جمهور فرانسه از اظهار نظر ماکرون درباره آتش سوزی جنگل آمازون انتقاد کرد.

توهین یک مقام برزیلی دیگر به همسر ماکرون

به گزارش گروه بین الملل شهر سرگرمی، رنزو گراسیه سفیر گردشگری برزیل که توسط رئیس جمهور این کشور برای توسعه صنعت گردشگری برزیل منصوب شده است طی فیلمی در توئیتر به شدت به امانوئل ماکرون رئیس جمهور فرانسه به دلیل انتقاد از نحوه مدیریت آتش سوزی در جنگل های آمازون حمله کرد.

وی در این فیلم ویدیویی با دلقک توصیف کردن ماکرون گفت که وی نمی تواند مردم برزیل را فریب دهد.

این مقام برزیلی همچنین در مصاحبه با یک روزنامه برزیلی به شدت به همسر ماکرون توهین کرد.

وی در این مصاحبه بریژیت ماکرون را به اژدها تشبیه کرد و گفت که ماکرون به دلیل زندگی با وی، نمی تواند به عنوان کارشناس مسائل آتش سوزی اظهار نظر کند.

پیشتر ژائیر بولسارنو که به اتخاذ مواضع خارج از عرف و غیرمؤدبانه شهره است، در یکی از صفحاتش در شبکه های اجتماعی، چهره بریژیت ماکرون همسر رئیس جمهور فرانسه را به سخره گرفته بود.

این اقدام بولسونارو، با واکنش منفی گسترده در رسانه های فرانسوی روبرو شد و امانوئل ماکرون در واکنش به به اقدام جنجالی و توهین رئیس جمهور برزیل علیه بانوی اول فرانسه گفته بود: واقعا ناراحت کننده است. هم برای او و هم برای مردم برزیل. معتقدم که زنان برزیلی وقتی این صحبت های رئیس جمهورشان را بخوانند، بابت آن شرمسار شوند. فکر می کنم باید هم از رفتار رئیس جمهورشان شرمسار باشند. من برای مردم برزیل احترام بسیار زیادی قائلم و به همین دلیل امیدوارم که در آینده بسیار نزدیک رئیس جمهوری داشته باشند که در شأن این صندلی باشد.(جزئیات بیشتر)

.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 11 مهر 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: fun30t1.ir شناسه مطلب: 262

به "توهین یک مقام برزیلی دیگر به همسر ماکرون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توهین یک مقام برزیلی دیگر به همسر ماکرون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید