امضای تفاهم نامه همکاری فدراسیون بدنسازی با سازمان ورزش شهرداری تهران

به گزارش شهر سرگرمی، تفاهم نامه همکاری میان رؤسای فدراسیون بدنسازی و سازمان ورزش شهرداری تهران امضا شد.

امضای تفاهم نامه همکاری فدراسیون بدنسازی با سازمان ورزش شهرداری تهران

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، عبدالمهدی نصیرزاده رئیس، ناصر امیری سرپرست دبیری و حسین جمشیدی مدیر روابط عمومی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام با حضور در سازمان ورزش شهرداری تهران با حسین اوجاقی رئیس و دیگر مسئولان این سازمان نشستی را برگزار کردند.

علی خسروی مشاور امور فدراسیون ها و هیئت های ورزشی در سازمان ورزش شهرداری تهران نشست امروز را اولین جلسه حسین اوجاقی بعد از قرار گرفتن در رأس این سازمان با مسئولان یک فدراسیون ورزشی دانست. در ادامه حاضران در جلسه راهکارهای همکاری مشترک میان دو نهاد را بیان کردند و پیشنهاداتی همچون تربیت مربی برای کار با دستگاه در پارک های تهران، همکاری در زمینه برگزاری کلاس های آموزشی و ... مطرح شد.

حسین اوجاقی رئیس سازمان ورزش شهرداری تهران اظهار کرد: نصیرزاده یک مدیر کاملاً ورزشی و توانمند است که هر جا بوده، منشا خیر بوده است. فدراسیون بدنسازی گستردگی زیادی دارد و رشته های متنوعی را در زیرمجموعه خود جای داده است. در این فدراسیون رشته هایی فعال هستند که طرفداران زیادی در سطح جامعه دارند و برخی از آنها هنوز در شهرداری فعال نشده اند. ما باید از فضاهایی که در اختیار شهرداری است، برای توسعه این رشته ها و استفاده مردم بهره ببریم. فکر می کنم شهروندان به خاطر شرایطی که کرونا در دو سال اخیر ایجاد کرده بود، نیاز به شادابی دارند و یکی از فدراسیون هایی که می توانیم با همکاری با آن نیازهای شهروندان را تأمین کنیم، همین بدنسازی است.

نصیرزاده نیز گفت: وقتی شنیدم که اوجاقی به عنوان رئیس سازمان ورزش شهرداری انتخاب شده، خیلی خرسند شدم، چون او را یکی از لایق ترین ها در بخش مدیریت ورزش می دانم. درباره بحث کلاس های آموزشی ما این آمادگی را داریم که با سازمان ورزش شهرداری همکاری کنیم تا شهروندان از دانش مربیان تربیت شده بهره ببرند. از سوی دیگر ما رشته ای به نام فیتنس چلنج را در فدراسیون خودمان داریم که هم می تواند جنبه همگانی داشته باشد و هم حتی به صورت خانوادگی مسابقات آن در پارک ها و فضای باز برگزار شود.

وی اضافه نمود: متأسفانه فدراسیون بدنسازی از نظر زیرساختی ضعیف بوده و ما کمپی برای تیم های ملی خود نداریم. امیدواریم با مساعدت و همکاری شهرداری تهران این اتفاق در آینده ای نزدیک رخ دهد. پیشنهاد من این است برای ارتباط بهتر بین فدراسیون ها و سازمان ورزش شهرداری تهران، یک کمیته شهروندی در هر فدراسیونی تشکیل شود.

در خاتمه این جلسه تفاهم نامه ای مشترک بین رئیس فدراسیون بدنسازی و رئیس سازمان ورزش شهرداری تهران به امضا رسید.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 9 بهمن 1400 بروزرسانی: 9 بهمن 1400 گردآورنده: fun30t1.ir شناسه مطلب: 1889

به "امضای تفاهم نامه همکاری فدراسیون بدنسازی با سازمان ورزش شهرداری تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امضای تفاهم نامه همکاری فدراسیون بدنسازی با سازمان ورزش شهرداری تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید