کارگزاری های مسکن مهر خلوت شد

به گزارش شهر سرگرمی، نگرانی ها از شیوع ویروس کرونا مراجعات حضوری متقاضیان برای پیگیری فرایند تحویل واحدهای مسکن مهر در شهرهای پردیس و پرند را کاهش داده و به حدود نصف رسانده اما اجرای پروژه های عمرانی در این شهرها ادامه دارد.

کارگزاری های مسکن مهر خلوت شد

جهت دریافت خدمات بازسازی و نوسازی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

به گزارش خبرنگاران، فرایند اجرای طرح های عمرانی وزارت راه و شهرسازی همانند گذشته و بنا به گفته های معاون مسکن و ساختمان این وزارتخانه ادامه دارد. تحویل واحدهای مسکن مهر نیز انجام می گردد هرچند بر اساس مشاهدات میدانی به دلیل نگرانی از شیوع ویروس کرونا مراجعات حضوری به کارگزاری های مسکن مهر کاهش یافته و به نصف رسیده است.

در این شرایط شرکت عمران شهر جدید پردیس با توجه به تصمیم ستاد استانی مقابله با ویروس کرونا، ساعات کاری مراجعات حضوری را 8:15 تا 12:15 اعلام نموده است.

همچنین در شهر جدید پرند، زمان مراجعه متقاضیان برای انجام امور اداری به شرکت عمران 8 الی 13 اعلام شده که البته به دلیل اینکه متقاضیان اصول بهداشتی را رعایت می نمایند تعداد مراجعات از حدود روزانه 700 نفر به حدود 300 نفر رسیده است.

از هفته های قبل برنامه ریزی شده بود که نیمه اسفند ماه در شهر جدید پرند با حضور محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی 3850 واحد مسکن مهر به متقاضیان تحویل گردد.

آنطور که مدیرعامل عمران پرند عنوان نموده برنامه افتتاح به قوت خود باقی است اما ممکن است با تعداد محدودتری برگزار گردد و حتی اگر برنامه به شکل رسمی لغو گردد تحویل واحدها به صورت غیر رسمی انجام خواهد شد کما اینکه هم اکنون نیز این فرایند در حال اجرا است.

در شهر جدید پردیس نیز با وجود کاهش ساعات کاری کارگزاری مسکن مهر، پروژه های عمرانی از قبیل ساخت دیوارهای حائل، نصب آسانسور، آسفالت معابر و تکمیل خدمات زیربنایی و روبنایی پی گیری می گردد. پیش از این مدیرعامل عمران پردیس به خبرنگاران گفته بود که روزانه 200 واحد به متقاضیان تحویل می گردد.

روز 16 بهمن ماه نیز 10 هزار و 27 واحد مسکن مهر در پردیس تحویل شد که بالاترین تعداد واگذاری در یک افتتاحیه رسمی از شروع پروژه مسکن مهر تا به امروز بوده است.

با این افتتاح مجموعه واحد های تحویل داده شده در پردیس به بیش از 45 هزار مورد رسید و 35 هزار واحد به جامانده که طبق وعده ها قرار است تا سرانجام سال 1399 تکمیل و تحویل داده گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 23 اسفند 1398 بروزرسانی: 29 شهریور 1400 گردآورنده: fun30t1.ir شناسه مطلب: 691

به "کارگزاری های مسکن مهر خلوت شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارگزاری های مسکن مهر خلوت شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید