چرا باشگاه استقلال از معرفی دستیاران مجیدی خودداری کرد؟

به گزارش شهر سرگرمی، به گزارش خبرنگاران، فرهاد مجیدی امروز چهارشنبه به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال استقلال انتخاب شد اما هنوز مدت زمان قرارداد و اسامی دستیارانش به صورت رسمی اعلام نشده است.

چرا باشگاه استقلال از معرفی دستیاران مجیدی خودداری کرد؟

گفته می گردد قرارداد مجیدی دو سال و نیمه است ولی حجت نظری سخنگوی باشگاه استقلال از اعلام مدت زمان قرارداد خودداری کرد.

همچنین از فراز کمالوند، پیروز قربانی، بهزاد غلامپور و فرزاد مجیدی به عنوان مربیان استقلال و دستیاران مجیدی نام برده شده است اما نظری در این ارتباط هم اطلاعات دقیق و نهایی ارائه نکرد. وی گفت: مجیدی افرادی را برای کادر فنی معرفی نموده ولی تصمیم گیری نهایی نشده است. شاید ایشان بخواهد کسانی را به لیست خود اضافه کند. شاید هم کسانی که تا الان معرفی نموده، به هر دلیلی نتوانند در باشگاه فعالیت نمایند.

به نظر می رسد اشاره نظری بیشتر به پیروز قربانی مربوط می گردد. قربانی که ارتباط نزدیکی با فرهاد مجیدی دارد، این فصل به عنوان مربی در تیم سایپا حضور داشت ولی غیبت مشکوک او در دو روز گذشته در تمرینات سایپا و عدم همراهی ابراهیم صادقی سرمربی این تیم، برآورد ها از پیوستنش به استقلال را بیشتر نموده است.

نظری در تکمیل صحبت هایش در مورد دستیاران مجیدی به رادیو ورزش گفت: اگر اجازه بدهید درباره جزئیات توضیحی ندهم. ظرف روزهای آینده بعد از نهایی شدن جزئیات این مطالب را به عرض خبرنگاران می رسانیم.

موضوع دیگر بحث دریافتی محمود فکری سرمربی سابق استقلال و رضایتش برای جدایی از این تیم است. نظری در این باره هم گفت: باید از فکری تشکر کنم که با توافق جدا شد. ایشان 65 درصد از زمان فصل را در استقلال فعالیت کرد و توافق کرد همین میزان از قراردادش (65 درصد) را دریافت کند و مابقی را بخشید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 2 فروردین 1400 بروزرسانی: 2 فروردین 1400 گردآورنده: fun30t1.ir شناسه مطلب: 1462

به "چرا باشگاه استقلال از معرفی دستیاران مجیدی خودداری کرد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرا باشگاه استقلال از معرفی دستیاران مجیدی خودداری کرد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید