پیمان اکبری تیم والیبال پیکان را محکوم کرد

به گزارش شهر سرگرمی، به گزارش خبرنگاران و به نقل از فدراسیون والیبال، جلسه کمیته انضباطی در تاریخ 26 خردادماه با حضور اعضا به منظور رسیدگی به درخواست پیمان اکبری سرمربی باشگاه پیکان در لیگ برتر والیبال سال 96 مبنی بر مطالبه الباقی مبلغ قراردادش تشکیل شد.

پیمان اکبری تیم والیبال پیکان را محکوم کرد

در این نشست که با حضور اکبری و نماینده باشگاه پیکان برگزار گردید، پس از استماع اظهارات طرفین، کمیته انضباطی 10 روز برای حصول سازش به طرفین مهلت داد که با گذشت این مدت، توافق حاصل نگشت و با اعلام ختم رسیدگی، رای کمیته انضباطی به شرح زیر صادر شد.

پیمان اکبری با ارائه قرارداد سال 1396 که به عنوان سرمربی باشگاه پیکان به مبلغ 600 میلیون تومان عقد قرارداد نموده است و توافق نامه 21 دی ماه 96 با باشگاه مذکور، ادعا نموده جمعاً مبلغ 145 میلیون تومان از باشگاه پیکان طلبکار است؛ با این شرح که 30 میلیون تومان از اصل مبلغ قرارداد که 600 میلیون تومان بوده، باقی مانده است و بابت مالیات، 25میلیون تومان از حساب او کسر شده، اما به اداره مالیات واریز نشده است. 10درصد به عنوان جریمه از او کسر شده که باشگاه مجاز به کسر پنج درصد بوده است و مازاد بر آن، با نظر فدراسیون است و 10 درصد سهم فدراسیون نباید از او کسر می گشت، زیرا مشمول معافیت از پرداخت این مبلغ بوده است؛ چون از اعضای کادر فنی تیم ملی بوده است و این مبلغ باید علاوه بر مبلغ قرارداد، به او پرداخت گردد.

نماینده باشگاه، در جواب عنوان داشته که 30 میلیون الباقی طلب اکبری مورد تائید است و در مورد شصت میلیون تومان اگر دلیل ارائه گردد، باشگاه می پذیرد. در مورد پنج درصد مازاد، کمیته انضباطی اتخاذ تصمیم کند و در مورد مالیات، مدارک ارائه می گردد. در نتیجه:

* نظر به این که مانده طلب ادعایی پیمان اکبری به مبلغ 30 میلیون تومان مورد تائید نماینده باشگاه قرار گرفته است، باشگاه پیکان مکلف به پرداخت مبلغ 30 میلیون تومان بابت اصل طلب قرارداد به نامبرده است.

* در مورد مبلغ 25 میلیون تومان مالیات اکبری که از وی کسر شده و به حساب اداره مالیات واریز نشده است، نظر به این که باشگاه پیکان مدرکی مبنی بر واریز این وجه به اداره دارایی ارائه ننموده است، ادعای نامبرده مقرون به واقع تشخیص داده شد و باشگاه پیکان موظف به پرداخت مبلغ بیست و پنج میلیون تومان به آقای اکبری است.

* خواسته ایشان مبنی بر دریافت 30 میلیون تومان بابت 5 درصد جریمه مازاد بر 5 درصد که فدراسیون باشگاه ها را در مورد اعمال آن مجاز دانسته است، نظر به این که اکبری در ذیل توافق نامه مورخ 21 دی ماه 98 اعمال جریمه 10 درصد را پذیرفته است، مورد پذیرش نیست و محکوم به رد است.

* با توجه به نامه شماره 12372/275 مورخ 23 مهر 96 فدراسیون والیبال مبنی بر معافیت پیمان اکبری از پرداخت 10 درصد حق فدراسیون، باشگاه پیکان ملزم به پرداخت 10 درصد قرارداد بابت سهم فدراسیون معادل 60 میلیون تومان است.

بنابراین باشگاه پیکان در مجموع محکوم به پرداخت مبلغ 115میلیون تومان به پیمان اکبری بابت الباقی مبلغ قرارداد وی است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 14 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: fun30t1.ir شناسه مطلب: 1061

به "پیمان اکبری تیم والیبال پیکان را محکوم کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیمان اکبری تیم والیبال پیکان را محکوم کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید