هشتگ حال ترامپ خوب نیست در آمریکا ترند شد، عکس

به گزارش شهر سرگرمی، فارس نوشت: رفتارهای عجیب رئیس جمهور آمریکا در سخنرانی دیروزش در دانشگاه نظامی در منطقه وست پوینت واکنش های زیادی را در فضای مجازی درباره وضع سلامتی وی برانگیخته است.

هشتگ حال ترامپ خوب نیست در آمریکا ترند شد، عکس

بسیاری از کاربران فضای مجازی به رفتارهای دیروز رئیس جمهور آمریکا در سخنرانی اش در دانشگاه نظامی این کشور در وست پوینت ایالت نیویورک واکنش نشان دادند.

یکی از رفتارهای وی که به برآورد ها درباره سلامت رو به زوال وی دامن زده، استفاده از دو دست برای برداشتن لیوان آب حین سخنرانی بود. در خاتمه سخنرانی هم ترامپ پلکان را با دقت خیلی زیاد، بسیار بیش از حد نیاز، پایین آمد.

به گزارش شبکه روسی ار تی، این دو رفتار باعث شد کاربران هشتگ حال ترامپ خوب نیست را در فضای مجازی داغ کنند و او را برای هدایت آمریکا مناسب ندانند. چندین پزشک و کاربران عادی به نقل از منابع پزشکی به تجزیه رفتارهای وی پرداختند و گفتند احتمالاً یک مشکل مرتبط با اعصاب باعث این احتیاط شده است. برخی کاربران زوال عقل و پارکینسون را دلیل رفتارهای بیش از حد محتاط وی خواندند. برخی دیگر هم صدمه در ماهیچه های شانه را به دلیل بازی بیش از حد گلف، ورزش مورد علاقه ترامپ، دلیل این مسئله دانستند.

312 310

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 26 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: fun30t1.ir شناسه مطلب: 1024

به "هشتگ حال ترامپ خوب نیست در آمریکا ترند شد، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشتگ حال ترامپ خوب نیست در آمریکا ترند شد، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید