طراحی ویلای کردان: نرخ اجاره ویلا در شمال چقدر است؟ ، مازندران گران تر است یا گیلان؟

به گزارش شهر سرگرمی، به گزارش خبرنگاران، بنا بر آگهی های ثبت شده در سایت دیوار، فهرستی از میانه قیمت اجاره ویلا در بعضی از شهرهای استان مازندارن و چالوس به دست آمده است.

طراحی ویلای کردان: نرخ اجاره ویلا در شمال چقدر است؟ ، مازندران گران تر است یا گیلان؟

جهت دریافت خدمات طراحی ویلای کردان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

با توجه به داده های استخراج شده از آگهی های 10 روز گذشته نیازمندی های دیوار، میانگین اجاره ویلا 300 متری در مازندران(در بین شهرهایی که در جدول ذکر شده است) 1.5 میلیون تومان و در استان گیلان(شهرهایی که ذکر شده است) 1.3 میلیون تومان به دست آمده است.

بر اساس جدول زیر، مقرون به صرفه ترین میانه اجاره ویلا در شهرهای مازندران(بین شهرهایی که در جدول زیر ذکر شده است) برای شهر نور با میانه اجاره 1.1 میلیون تومان برای یک شب ثبت شده است. بعلاوه میانه اجاره یک شب ویلا 300 متری بر اساس آگهی های دیوار شهر محمود آباد 1.2 میلیون تومان، نوشهر 1.4 میلیون تومان و در شهر رامسر 1.7 میلیون تومان ثبت شده است.

در بین شهرهایی که در جدول زیر از استان مازندران ذکر شده است شهر چالوس با میانه اجاره دو میلیون تومان برای یک شب ویلا 300 متری از شهرهای گران قیمت این استان برای اجاره ویلا است.

هزینه ویلا در گیلان چقدر است؟

بنا بر اطلاعات جدول زیر برای اجاره ویلا در شهر گیلان بر اساس آگهی های سایت دیوار رشت با میانه اجاره 1.1 میلیون تومان برای یک شب ویلا 300 متری از مقرون به صرفه ترین شهرهای گیلان(در بین شهرهایی که در جدول زیر ذکر شده است) است.

میانه اجاره ویلا 300 متری در شهر فومن و ماسال 1.2 میلیون تومان ثبت شده است. اجاره یک شب ویلا در شهر تالش 1.4 میلیون تومان و اجاره ویلا در شهر بندرانزلی 1.5 میلیون تومان ثبت شده است که در بین شهرهایی که تعداد آگهی اجاره ویلا زیادی را در سایت دیوار داشتند نرخ اجاره ویلا بالاتری دارند.

میانه قیمت اجاره ویلا در جدول زیر بر اساس قیمت های ثبت شده در آگهی های 10 روز گذشته سایت دیوار است. بعلاوه ممکن بعضی از شهرهای این دو استان شمالی نرخ اجاره ویلای بالاتری داشته باشند اما تعداد آگهی های آن در دیوار قابل توجه نبوده است.

در جدول زیر میانه اجاره یک شب ویلا 300 متری در بعضی از شهرهای استان مازندران و گیلان را مشاهده می کنید.(قیمت ها بر اساس میانه قیمت در آگهی های سایت دیوار به دست آمده است.)

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 1 آبان 1400 بروزرسانی: 1 آبان 1400 گردآورنده: fun30t1.ir شناسه مطلب: 1787

به "طراحی ویلای کردان: نرخ اجاره ویلا در شمال چقدر است؟ ، مازندران گران تر است یا گیلان؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طراحی ویلای کردان: نرخ اجاره ویلا در شمال چقدر است؟ ، مازندران گران تر است یا گیلان؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید