مظلومی تجربه سرپرستی ندارد، فکری به دنبال نقاط ضعف باشد

به گزارش شهر سرگرمی، وحید امیری در گفتگوبا خبرنگاران با اشاره به شکست 2 بر یک استقلال برابر فولاد خوزستان از هفته دوم لیگ بیستم گفت: یک بازی نسبتاً ضعیف را از استقلال دیدیم. متأسفانه من هشدار داده بودم که حتی وقتی مس رفسنجان را آبی پوشان در هفته اول با شکست بدرقه کردند فکری باید از همان بازی به دنبال نقاط ضعف تیمش می گذشت. آنها در روی نیمکت و در ارنج دچار مشکل بودند و بعد از گلی که دریافت کردند استراتژی خود را تغییر ندادند. خط هافبک استقلال فشار زیادی بر روی مدافعان حریف و تغذیه مهاجمان خودی نداشت و این باعث شد تا استقلال در امر گلزنی دچار مشکل گردد.

مظلومی تجربه سرپرستی ندارد، فکری به دنبال نقاط ضعف باشد

هافبک سال های گذشته استقلال ادامه داد: وقتی که استقلال گل اول را به ثمر رساند به یکباره عقب نشست، تعویض های فکری هم بیشتر تدافعی بود و نتوانست حرکت رو به جلو داشته باشد.

امیری اعلام کرد: عیار مربی معمولاً زمانی معین می گردد که تیمش تحت فشار باشد. متأسفانه استقلال وقتی در این شرایط نهاده شد نه فکری و نه همکارانش نتوانستند یک برنامه ریزی دقیق و بررسی خوب داشته باشند. بازیکنان اصلاً توضیح وظایف خود را به خوبی اجرا نکردند و همین مسئله باعث شد تا آبی پوشان ابتدا گل اول را بر روی اشتباه مدافعان دریافت نمایند و بعد هم در لحظات انتهای بازی یک پنالتی به حریف بدهند.

وحید امیری هافبک پیشین تیم فوتبال استقلال

وی در مورد مصدوم شدن دانشگر کنار زمین و 8 دقیقه 10 نفره بازی کردن استقلال بدون آنکه تغییری در تیم صورت بگیرد گفت: این مهم به دست مظلومی باید انجام می شد. مظلومی سرپرست تیم است و او باید به تمام زمین و جریان های حاشیه ای که بوجود می آید تسلط داشته و تیم را مدیریت کند اما متأسفانه او تجربه سرپرستی ندارد و بیشتر سرمربی بوده و گاهی می بینیم کنار خط نقش سرمربی را ایفا می نماید. درست است که او از سر دلسوزی این کار را انجام می دهد اما باید کار فنی را به اعضای کار فنی سپرده و خودش کارهای اجرایی انجام داده تا تیم دچار مشکل نگردد.

هافبک پیشین استقلال اعلام کرد: تا انتها لیگ راه زیادی باقی مانده. درست یا به اشتباه فکری و یارانش به دلیل نبودن یک برنامه ریزی صحیح بازی دوم را برابر فولاد واگذار کردند اما امیدوارم هر چه زودتر تا قبل از ملاقات برابر ماشین سازی تبریز نقایص را رفع نموده و به آمادگی کامل به مصاف ماشین سازی بروند.

وی در انتها و در مورد ملاقات روز چهارشنبه استقلال برابر ماشین سازی از هفته سوم لیگ گفت: ماشین سازی یک تیم بسیار جوان و با انگیزه است و حالا می خواهد شرایط خود را در جدول با پیروزی برابر استقلال بهبود ببخشد. آنها بدون ترس به مصاف استقلال خواهند رفت تا از این ملاقات سربلند بیرون بیایند. باید ببینیم فکری و همکاران بعد از شکست برابر فولاد چه تدابیری را برای پیروزی برابر ماشین سازی به کار خواهند بست.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 3 دی 1399 بروزرسانی: 3 دی 1399 گردآورنده: fun30t1.ir شناسه مطلب: 1289

به "مظلومی تجربه سرپرستی ندارد، فکری به دنبال نقاط ضعف باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مظلومی تجربه سرپرستی ندارد، فکری به دنبال نقاط ضعف باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید