عروس دریایی 6 مسافر نوروزی چابهار را روانه بیمارستان کرد

به گزارش شهر سرگرمی، اورژانس : پس از رسیدن بر بالین مصدومین علائمی چون درد زیاد و تغییر رنگ پوست مشاهده شد که پس از انجام اقدامات درمانی اولیه دو نفر در محل تحت درمان قرار گرفتند و چهار نفر دیگر جهت اقدامات تخصصی به بیمارستان امام علی (ع) چابهار منتقل شدند.

عروس دریایی 6 مسافر نوروزی چابهار را روانه بیمارستان کرد

سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر گفت: گزیدگی 6 مسافر نوروزی به وسیله عروس دریایی در چابهار به مرکز پیغام اورژانس اعلام شد که بلافاصله آمبولانس های اورژانس به محل حادثه اعزام شدند.

علیرضا ایرندگانی در گفت و گو با ایرنا گفت: پس از رسیدن بر بالین مصدومین علائمی چون درد زیاد و تغییر رنگ پوست مشاهده شد که پس از انجام اقدامات درمانی اولیه دو نفر در محل تحت درمان قرار گرفتند و چهار نفر دیگر جهت اقدامات تخصصی به بیمارستان امام علی (ع) چابهار منتقل شدند.

وی به مسافرانی که به چابهار سفر می نمایند توصیه کرد هر سال با نزدیک شدن به ایام نوروز و روزهای ابتدایی سال، در سواحل مکران شاهد نزدیک شدن عروس های دریایی به سواحل هستیم.

وی ادامه داد: این عروس های دریایی انقدر به ساحل نزدیک می شوند که به شناگران رسیده و اقدام به گزیدن افرادی که داخل آب هستند می نمایند که این گزیدگی ها چنان دردناک و بعضا خطرناک است که می تواند باعث ایجاد مسائل تنفسی و فرد را راهی بیمارستان کند.

سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر به مسافران توصیه کرد که بهتر است در ایام نوروز در سواحل دریا از منطقه ها تعیین شده برای شنا خارج نشده و در سواحل دیگر شنا ننمایند.

سالانه بیش از یک میلیون مسافر از چابهار و سواحل گواتر تا زرآباد تماشا می نمایند.

منبع: عصر ایران
انتشار: 29 اسفند 1401 بروزرسانی: 29 اسفند 1401 گردآورنده: fun30t1.ir شناسه مطلب: 2172

به "عروس دریایی 6 مسافر نوروزی چابهار را روانه بیمارستان کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عروس دریایی 6 مسافر نوروزی چابهار را روانه بیمارستان کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید