رسانه ملی در مقابله با کرونا و آگاهی بخشی در جامعه با تمام قوا در صحنه بود و نقش ارزنده ای داشت

به گزارش شهر سرگرمی، رئیس جمهور در نشست مدیران ارشد رسانه ملی گفت: رسانه ملی با آغاز شیوع کرونا در کشور با تمام قوا در صحنه حاضر شد و در مقابله با این بیماری و آگاهی بخشی، نقش ارزنده ای بر عهده داشت.

رسانه ملی در مقابله با کرونا و آگاهی بخشی در جامعه با تمام قوا در صحنه بود و نقش ارزنده ای داشت

به گزارش خبرنگاران از خبرگزاری صدا و سیما، حسن روحانی در نشست مدیران ارشد رسانه ملی، اضافه نمود: در این نشست هم رئیس سازمان صدا و سیما، هم مسئول خبر و بخش سیاسی، هم رادیو و هم بخش استان ها، سیما و همچنین بین الملل، نکات قابل ملاحظه ای را بیان کردند.

رئیس جمهور درباره فلسفه تشکیل این جلسه گفت: این جلسه عمدتا برای تشکر از صدا و سیماست که در طول این مدت از سرانجام بهمن تا امروز با همه توان و قدرت در صحنه بوده برای اینکه کشور به خوبی اداره شود.

روحانی اضافه نمود: صدا و سیما کمک کرد تا مردم اطلاعات لازم را داشته باشند و به یک بیانی می خواهم بگویم که رسانه واقعا به صورت رسانه ملی ظهور و نمود بیشتری پیدا کرد.

رئیس جمهور، صدا و سیما را رسانه ای ویژه ای دانست و گفت: همه مطبوعات، فضای مجازی و دیگران و آن هایی که تریبون های مختلف دارند در صحنه بیان و اطلاع رسانی فعال هستند، اما صدا و سیما یک امتیازات ویژه ای دارد به علاوه اینکه یک رسانه بسیار گسترده و ملی است و سراسر کشور را شامل می شود و تحت پوشش قرار می دهد و انحصارا آنتن پخش را در کشور در اختیار دارد و از طرف دیگر برای مردم این رسانه بسیار مهم است.

روحانی اضافه نمود: اگر مردم بخواهند برای فرزند و جوانشان از فضای مجازی استفاده کنند فضای مجازی ممکن است دغدغه های مختلف، اعتقادی، اخلاقی، سیاسی و... داشته باشند، اما در صدا و سیما این چنین نیست.

رئیس جمهور گفت: مردم نسبت به برنامه های صدا و سیما دغدغه های اخلاقی و اعتقادی ندارند؛ بنابراین رسانه ملی جایگاه خاصی دارد.از همه مهمتر صدا و سیما، صدای نظام و سیمای نظام است.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 21 مهر 1399 بروزرسانی: 21 مهر 1399 گردآورنده: fun30t1.ir شناسه مطلب: 1139

به "رسانه ملی در مقابله با کرونا و آگاهی بخشی در جامعه با تمام قوا در صحنه بود و نقش ارزنده ای داشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رسانه ملی در مقابله با کرونا و آگاهی بخشی در جامعه با تمام قوا در صحنه بود و نقش ارزنده ای داشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید