بیانیه باشگاه پرسپولیس؛ سازمان لیگ با ما همکاری نکرد

به گزارش شهر سرگرمی، باشگاه سپاهان قبول نکرد بازی امروز در اراک بر اساس پروتکل ها و قوانین مصوب که تقسیم بندی سکو ها را تشریح می نماید، اجرا گردد و پرسپولیسی ها مدعی هستند سازمان لیگ فوتبال و ناظر مسابقه نیز برابر این مساله کوتاه آمدند. قرار است این موضوع برای استفاده صد در صدی پرسپولیس از سکوها، صورتجلسه گردد.

بیانیه باشگاه پرسپولیس؛ سازمان لیگ با ما همکاری نکرد

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، اتفاقات اتفاق افتاده در شهر اراک در خصوص ماجرای ده درصدی سکو ها که شب قبل به تفصیل در طرفداری در خصوص آن نوشتیم، درنهایت کار را به جایی رساند تا باشگاه پرسپولیس بیانیه ای را در این خصوص صادر کند.

رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس در این خصوص نوشت:

طبق مقررات و آیین نامه اجرایی برگزاری مسابقات لیگ برتر، سکو های تماشاگران به نسبت 90 درصد به 10 درصد در اختیار میزبان و میهمان واقع شده است. قوانینی از این دست سال ها است به عنوان امری بدیهی در جهان اجرا می گردد، ولی اکنون در بیست و یکمین دوره لیگ برتر برای انجام آن با مشکل روبرو هستیم.

در نشست هماهنگی بازی هم که شب گذشته در هتل امیر کبیر برگزار گردید، ناظر مسابقه و نماینده سازمان لیگ که مسوول برگزاری رقابت و اجرای قانون و حفظ حقوق دو تیم بر مبنای آن است تاکید نمود؛ باید ده درصد سکو های استادیوم آلومینیوم اراک برای استقرار طرح های هواداری پرسپولیس خالی گردد. به نظر می رسید با این اعلام همه چیز حل شده باشد، اما امروز وقتی پرسپولیس پیگیر این موضوع شد، مسوولان سپاهان مخالفت خود را بر خلاف آن چه در جلسه رسمی هماهنگی مقرر شده بود، اعلام کردند و خواهان در اختیار داشتن صد درصد سکو ها شدند. نمایندگان پرسپولیس از ساعت 8:30 دقیقه صبح در استادیوم آماده اجرای طرح هواداری بودند، اما تیم میزبان ده درصد سکو های مربوط به پرسپولیس را خالی نکرد.

متاسفانه در این ارتباط سازمان لیگ نیز نسبت به اجرای قانون و حفظ حقوق قانونی پرسپولیس اقدام موثری را انجام نداد.

در نهایت باشگاه پرسپولیس از حق خود کوتاه نیامد و آخرین تصمیم این شد که موضوع صورتجلسه گردد و در آن بیاید باشگاه سپاهان از در اختیار گذاشتن ده درصد سکو ها به پرسپولیس امتناع نموده و متقابلا در بازی برگشت بازی در هر جایی و تحت هر شرایطی، چه با حضور تماشاگران و چه بدون حضور آن ها برگزار گردد، صد در صد سکو ها در اختیار پرسپولیس خواهد بود.

باشگاه سپاهان در سال های گذشته در جریان یکی از بازی های جام حذفی برابر پرسپولیس نیز حاضر به اجرای قانون مالکیت 50 درصدی سکو ها برای هر یک از دو تیم نشده بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 اسفند 1400 بروزرسانی: 4 اسفند 1400 گردآورنده: fun30t1.ir شناسه مطلب: 1916

به "بیانیه باشگاه پرسپولیس؛ سازمان لیگ با ما همکاری نکرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیانیه باشگاه پرسپولیس؛ سازمان لیگ با ما همکاری نکرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید