اعلام اسامی تیم رسانه ای بایدن در کاخ سفید، همگی زن هستند

به گزارش شهر سرگرمی، به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، جو بایدن نامزد دموکرات ها در انتخابات ریاست جمهوری 2020 در آمریکا همه اعضای ارشد تیم رسانه ای خود در کاخ سفید را از میان زنان انتخاب می نماید.

اعلام اسامی تیم رسانه ای بایدن در کاخ سفید، همگی زن هستند

براساس اعلام این خبرگزاری، قرار است تیم رسانه ای بایدن به طور کامل ترکیبی از مدیران زن باشد؛ اقدامی که از تمایل نامزد دموکرات ها در انتخابات 2020 آمریکا برای تشکیل تیمی کاملاً متفاوت در کاخ سفید حکایت دارد.

به گزارش اسپوتنیک، کارکنان ارشد مطبوعاتی کاخ سفید متشکل از دستیاران ارشد کارزار انتخاباتی بایدن و کارمندان با تجریه دولت اوباما هستند.

جو بایدن در بیانیه ای در این خصوص گفت: مفتخرم که اولین تیم رسانه ای کاخ سفید متشکل از زنان را اعلام کنم. این نیروهای با تجربه و واجد شرایط، دیدگاه های متنوعی نسبت به کار و تعهد مشترک شان برای بازسازی بهتر این کشور دارند.

بر اساس اعلام این رسانه، برای اولین بار نقش های ارتباطی ارشد در کاخ سفید تماماً به زنان می رسد. 4 نفر از این 7 فرد منصوب نیز زنان رنگین پوست هستند.

این در حالیست که ساعاتی پیش تیم انتقال قدرت جو بایدن از مشخص جن ساکی که در دولت اوباما سخنگوی وزارت خارجه بود به عنوان سخنگوی کاخ سفید اطلاع داد.

به گزارش اسپوتنیک، کیت بدینگفیلد سخنگوی کارزار بایدن و معاونش کامالا هریس به عنوان مدیر ارتباطات کاخ سفید خدمت خواهد نمود. او زمانی که بایدن معاون رئیس جمهوری آمریکا بود، مدیر ارتباطات بایدن بود.

سیمون سندرز از مشاوران ارشد کارزار بایدن به عنوان سخنگوی ارشد کامالا هریس معاون جو بایدن خدمت خواهد نمود.

الیزابت الکساندر سخنگوی بایدن در زمان حضور در دولت اوباما، به عنوان مدیر ارتباطی جیل بایدن بانوی اول آینده آمریکا منصوب می گردد.

دیگر کارمندان شامل کارین ژان-پییر و اشلی اتین از مشاوران ارشد کارزار بایدن که قرار است در تصدی های رسانه ای آینده در کاخ سفید قرار گیرند.

پیلی توبر هم که به عنوان مدیر ارتباطات برای ائتلاف های کارزار بایدن - هریس کار می کرد، به عنوان معاون مدیر ارتباطات کاخ سفید انتخاب شده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 9 دی 1399 بروزرسانی: 9 دی 1399 گردآورنده: fun30t1.ir شناسه مطلب: 1300

به "اعلام اسامی تیم رسانه ای بایدن در کاخ سفید، همگی زن هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام اسامی تیم رسانه ای بایدن در کاخ سفید، همگی زن هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید