احتمال پس گرفتن امتیاز استقلال و سپاهان، گل گهر اقدام می نماید؟

به گزارش شهر سرگرمی، به گزارش خبرنگاران، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در پرونده اریک باگناما بازیکن گابنی و غیر مجاز گل گهر سیرجان، این تیم را در سه مسابقه ای که از این بازیکن استفاده نموده بود، 3 بر صفر بازنده کرد.

احتمال پس گرفتن امتیاز استقلال و سپاهان، گل گهر اقدام می نماید؟

به این ترتیب تیم های استقلال، سپاهان و پیکان که باگناما برابرشان به میدان رفته بود، سه امتیاز گرفتند و معادلات جدول لیگ برتر به هم خورد. چند هفته بعد، کمیته استیناف فدراسیون فوتبال هم که درخواست تجدیدنظر خواهی گل گهر برای شکستن رای را در دستور کار قرار داد، این بخش از رای کمیته انضباطی یعنی کسر امتیاز از گل گهر را تایید کرد.

با این حال انتشار یک فایل صوتی منسوب به غلامرضا رفیعی مشاور حقوقی شهاب الدین عزیزی خادم رئیس عزل شده فدراسیون فوتبال به ابهامات درباره نحوه صدور رای علیه گل گهر دامن زد و فشارها را روی فدراسیون بیشتر کرد.

در این فایل صوتی رفیعی به صورت مستقیم در فرایند رای دادن کمیته انضباطی دخالت می نماید و توصیه هایی به رئیس این کمیته می دهد. در این فایل صوتی و به گفته رفیعی، فدراسیون فوتبال هم در ماجرای صدور مجوز بازی برای بازیکن گل گهر مقصر بوده است.

هرچند کمیته استیناف درخواست دادخواهی بازگشت امتیاز به تیم گل گهر را رد و رای کمیته انضباطی را تایید کرد اما حالا احسان اصولی عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال بحث آنالیز و واکاوی مجدد این پرونده را پیش کشیده است؛ آن هم درست یک روز بعد از برکناری عزیزی خادم از ریاست فدراسیون فوتبال و استعفای مشاور حقوقی اش.

اصولی که صبح امروز با برنامه استادیوم در شبکه پنج مصاحبه می کرد، در واکنش به دخالت غلامرضا رفیعی در این پرونده گفت: یک فایل صوتی منتشر شد که جای تاسف دارد. باید به صورت مستقل این موضوع دقیق آنالیز و واکاوی و اگر احتیاج به تجدیدنظر است انجام بگردد.

با استناد به صحبت های اصولی می توان پیش بینی کرد که این پرونده جنجالی دوباره خبرساز بگردد و چه بسا آنالیز مستقل و دقیق آن رای جدیدی را در پی داشته باشد؛ رایی که ممکن است حتی به پس گرفتن امتیازات سپاهان، استقلال و پیکان ختم گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 4 خرداد 1401 بروزرسانی: 4 خرداد 1401 گردآورنده: fun30t1.ir شناسه مطلب: 1993

به "احتمال پس گرفتن امتیاز استقلال و سپاهان، گل گهر اقدام می نماید؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتمال پس گرفتن امتیاز استقلال و سپاهان، گل گهر اقدام می نماید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید