کمبود مواد غذایی نداریم، ذخایر کالایی به حد کافی در کشور وجود دارد

به گزارش شهر سرگرمی، وزیر صنعت، معدن و تجارت از وجود ذخایر اقلام غذایی و سایر کالا ها و مایحتاج عمومی به اندازه کافی در کشور خبر داد.

کمبود مواد غذایی نداریم، ذخایر کالایی به حد کافی در کشور وجود دارد

به گزارش گروه اقتصادی شهر سرگرمی، به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، رضا رحمانی از ذخایر اقلام کالایی و مایحتاج عمومی در کشور خبر داد و گفت: مردم به هیچ وجه نگران کمبود اقلام غذایی مورد نیاز خود نباشد؛ چرا که ذخایر کالایی به حد کافی بوده و هست.

وی شرح داد: چون سال گذشته تولید کشور رونق خوبی داشت و در این ایام که واحدهای تولید کننده اقلام ضروری و همچنین بهداشتی مورد نیاز مردم به صورت شبانه روزی فعال هستند؛ لذا در تأمین کالا هیچ مسئله ای نداریم.

رحمانی افزود: با تمهیدات اتحاذ شده واحدهای صنفی عرضه کننده اقلام ضروری مردم، همچون فروشگاه های مواد غذایی، سوپرمارکت ها، نانوایی ها، میوه فروشی ها و…، هیچ گونه محدودیت فعالیتی نخواهند داشت و دایر خواهند بود.

وزیر صنعت، معدن و تجارت اجرای طرح اعمال محدودیت فعالیت صنوف غیر ضرور را گامی مثبت در کنترل، شیوع و انتقال بیماری کرونا در سطح کشور دانست و از واحدهای صنفی موجود در سطح کشور خواست تا همکاری لازم را با مسئولان ذی ربط داشته باشند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 27 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: fun30t1.ir شناسه مطلب: 870

به "کمبود مواد غذایی نداریم، ذخایر کالایی به حد کافی در کشور وجود دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کمبود مواد غذایی نداریم، ذخایر کالایی به حد کافی در کشور وجود دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید