پیشرفت فیزیکی 33 درصدی سد تنگ سرخ

به گزارش شهر سرگرمی، خبرنگاران/کهگیلویه و بویراحمد مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان کهگیلویه و بویراحمد از پیشرفت فیزیکی 33 درصدی سد تنگ سرخ اطلاع داد و گفت: از همه مسئولان استانی انتظار می رود برای تکمیل پروژه سد تنگ سرخ ورود پیدا نمایند.

پیشرفت فیزیکی 33 درصدی سد تنگ سرخ

رسول فرهادی در بازدید از سد تنگ سرخ، اضافه نمود: سد تنگ سرخ یکی از پروژه های حیاتی و اولویت دار این شرکت در استان است.

وی اظهار کرد: پروژه تنگ سرخ باتوجه به مسائل موجود، همکاری و تعامل همه مسئولان را جهت تکمیل هر چه سریعتر آن طلب می نماید.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان کهگیلویه و بویراحمد توضیح داد: امیدواریم باتوجه به شرایط موجود در کشور و باوجود مسائل، هرچه سریعتر این پروژه به اتمام برسد.

فرهادی با تقدیر و تشکر از زحمات پیمانکار این پروژه که با شرایط موجود ایثار نموده و موجب پیشرفت فیزیکی 33 درصدی این طرح شده، مطرح کرد: از همه مسئولان استانی انتظار می رود برای تکمیل پروژه سد تنگ سرخ ورود پیدا نمایند.

وی گفت: از مهمترین مسائل موجود در پروژه سد تنگ سرخ می توان به معارضات اجتماعی و دولتی اشاره نمود.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: استفاده از ظرفیت قانونی ماده 56 می تواند بسیاری از مسائل موجود را مرتفع کند.

فرهادی ادامه داد: تکمیل و بهره برداری سد تنگ سرخ گام مهم و تحولی چشمگیر در تامین آب شهرهای یاسوج و شیراز است.

وی تاکید نمود: با توجه به بحران کم آبی و شرایط موجود انتظار می رود که مسئولان کشوری توجه ویژه ای به تکمیل سد تنگ سرخ داشته باشند.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: مردم انتظار دارند تا هرچه زودتر پروژه مهم و تاثیرگذار سد تنگ سرخ به اتمام برسد تا بتوانند از مزایای آن بهره مند شوند.

همچنین عزیز فیلی معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد نیز در این بازدید، توضیح داد: پروژه مهم و تاثیرگذار سد تنگ سرخ با توجه به شرایط خاص در حال حاضر فرایند مطلوبی را طی می نماید که امیدواریم قرارگاه خاتم الانبیاء همچون سابق پایبند به تعهدات خود باشد که تا به امروز با تمام وجود برای برطرف محرومیت و تسریع در بهره برداری انجام وظیفه نموده است.

وی مطرح کرد: با توجه به شرایط بحران کم آبی اتمام این پروژه تاثیرگذار همت مسئولان استان و کشور را طلب می نماید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی شرکت آب منطقه ای استان کهگیلویه و بویراحمد، معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد به همراه بدری رئیس موسسه فجر و رسول فرهادی مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان از سد سرخ بازدید کردند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 21 آبان 1399 بروزرسانی: 21 آبان 1399 گردآورنده: fun30t1.ir شناسه مطلب: 1200

به "پیشرفت فیزیکی 33 درصدی سد تنگ سرخ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشرفت فیزیکی 33 درصدی سد تنگ سرخ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید