پیغام روشن استقلال برای ارسلان مطهری: از اینجا برو!

به گزارش شهر سرگرمی، خبرنگاران: استقلال این روز ها رفته رفته فعالیتش را در جابجایی توسعه داده و چندبازیکن نو را به خدمت گرفته است. البته همانطور که مدیران این باشگاه وعده داده اند این خرید ها همچنان ادامه دارد و چند نام مطرح دیگر قرار است به ترکیب این تیم اضافه گردد.

پیغام روشن استقلال برای ارسلان مطهری: از اینجا برو!

به گزارش خبرنگاران، به نسبت بازیکنانی که به این باشگاه اضافه شده و یا می شوند، بازیکن هم از استقلال جدا شده و یا می شوند. یکی از این بازیکنان که شایعه شده به زودی از استقلال می رود ارسلان مطهری است. مهاجمی گلزن که اگرچه فرصت بازی کمی در این باشگاه به او رسیده، ولی هر بار که به زمین فرستاده شده کوشش نموده مثمرثمر باشد. ارسلان البته به واسطه شادی گل منحصر به فردش هم محبوبیت ویژه ای بین استقلالی ها دارد. با این حال، شرایط برای این بازیکن این روز ها به گونه ای رقم خورده که ظاهرا چاره ای به غیر از جدایی از استقلال ندارد. این تیم در خط حمله اگرچه با رودی ژستد خداحافظی نموده، ولی سجاد شهباززاده را به طور رسمی خریده و قرار است از کاوه رضایی هم رونمایی کند. آن ها قرارداد آرمان رمضانی را هم تمدید نموده اند تا با توجه به ویژگی ها هجومی کوین یامگا، این باشگاه بدون در نظر گرفتن خرید های نو، 4 گزینه برای بازی در خط حمله داشته باشد.

اتفاقا به همین علت است که شرایط ارسلان مطهری در استقلال مبهم شده و به نظر می رسد خرید های نو این باشگاه هم پیغام روشنی برای این مهاجم داشته باشد که در های خروج به رویش باز خواهد شد. ارسلان البته چند پیشنهاد دارد که گفته می گردد یکی از آن ها جدی است و ممکن است همین امروز و فردا نهایی گردد.

منبع: فرارو
انتشار: 1 مرداد 1401 بروزرسانی: 1 مرداد 1401 گردآورنده: fun30t1.ir شناسه مطلب: 2048

به "پیغام روشن استقلال برای ارسلان مطهری: از اینجا برو!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیغام روشن استقلال برای ارسلان مطهری: از اینجا برو!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید