وزیر علوم فرارسیدن عید مبعث را به خانواده آموزش عالی تبریک گفت

به گزارش شهر سرگرمی، وزیر علوم با صدور پیامی فرا رسیدن عید مبعث را به همه آزادگان دنیا به ویژه خانواده عظیم نظام آموزش عالی کشور تبریک گفت.

وزیر علوم فرارسیدن عید مبعث را به خانواده آموزش عالی تبریک گفت

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری خبرنگاران از وزارت علوم، منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در پیغامی فرا رسیدن عید مبعث را به همه آزادگان دنیا به ویژه خانواده بزرگ نظام آموزش عالی کشور تبریک گفت.

متن پیغام غلامی به توضیح زیر است:

ستاره ای بدرخشید و ماه مجلس شد

دل رمیده ما را انیس و مونس شد

فرا رسیدن عید مبعث رسول بزرگ الشأن اسلام، پیغامبر رحمت و وحدت، آموزگار دانایی و آگاهی، اسوه آزادگی و مکارم اخلاق محمد مصطفی (ص) را به همه آزادگان دنیا بویژه خانواده بزرگ نظام آموزش عالی کشور، و نیز همه خادمان عزیزی که در این روزهای سخت؛ با اقتدای به مشی و سیره آن نیکوترین الگوی انسان دوستی، همه کوشش و وقت خود را صرف خدمت به این مرز و بوم می نمایند تبریک و تهنیت عرض می کنم.

روز مبعث ایام الله؛ و خجسته روزی است که خداوند بر انسان منت نهاد و رسول گرانمایه ای را راهنمای بشر قرار داد تا فصلی تازه ای گگردده گردد و در روزگاری که جهل و غفلت، ناامنی و نابردباری، تباهی و تعصب کور فراگیر شده بود، با ابتناء به دعوت به خواندن و تفکر در خویشتن و دنیا آفرینش نگاه و بینش تازه ای را در جان انسان شکوفا سازد؛ تا بشر راه کمال بپیماید و مکارم اخلاق، انسان دوستی، شرافت و دانایی زینت بخش حیات انسانی گردد.

امید است خانواده نظام آموزش عالی کشور بنا به رسالتی که متوجه آنها و نهاد علم و دانش است در راستا اهتمام به گسترش خصایل دانایی و مکارم اخلاق که در صدر آموزه های برآمده از بعثت نبی اکرم (ص) قرار دارند بیش از گذشته پیروز و مؤید باشند. هم کلام با مولانا با دل و جان خود می سراییم. نامت بمانا تا ابد ای جان ما روشن به تو.

انتهای پیغام/4127

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 21 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: fun30t1.ir شناسه مطلب: 857

به "وزیر علوم فرارسیدن عید مبعث را به خانواده آموزش عالی تبریک گفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزیر علوم فرارسیدن عید مبعث را به خانواده آموزش عالی تبریک گفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید