مجیدی: اگر AFC از مسائل ایران خبر دارد، حتما از مسائل پرواز قطر و امارات هم خبر دارد

به گزارش شهر سرگرمی، اگر AFC از مسائل ایران خبر داشته و آن بازی را در دوبی برگزار نموده، حتما AFC از مسائل پروازی میان کشورهای امارات و قطر هم خبر دارد. بازیکنان من بعد از بازی دو پرواز نموده اند تا به قطر برسیم. این اتفاق در کمتر از 24 ساعت اتفاق افتاده است.

مجیدی: اگر AFC از مسائل ایران خبر دارد، حتما از مسائل پرواز قطر و امارات هم خبر دارد

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: اگر AFC از مسائل ایران خبر داشته و آن بازی را در دوبی برگزار نموده، حتما AFC از مسائل پروازی میان کشورهای امارات و قطر هم خبر دارد.

به گزارش سایت باشگاه استقلال، فرهاد مجیدی در نشست خبری پیش از بازی با الریان گفت: ابتدا به کلیه حاضران در این کنفرانس مطبوعاتی سلام می کنم. آرزو می کنم مصاف با الریان یک بازی خوب باشد.

دوست دارم قبل از آغاز سوالات شما خبرنگاران، درباره یک نکته صحبت کنم. قبل از بازی با الکویت هم گفتم که من به عنوان سرمربی استقلال و همه بازیکنانم، هنوز دلیل قانع کننده ای ازAFC نشنیده ایم که چرا بازی قبلی ما در دوبی برگزار گردید. من و بازیکنان استقلال به تصمیم AFC احترام گذاشتیم و راهی دوبی شدیم ولی بیشتر به هوادارانمان احترام گذاشتیم و به خاطر آن ها راهی دوبی شدیم.

اگر AFC از مسائل ایران خبر داشته و آن بازی را در دوبی برگزار نموده، حتما AFC از مسائل پروازی میان کشورهای امارات و قطر هم خبر دارد. بازیکنان من بعد از بازی دو پرواز نموده اند تا به قطر برسیم. این اتفاق در کمتر از 24 ساعت اتفاق افتاده است.

من 20 سال است که در این منطقه بازی نموده ام و از AFC جز صلح و دوستی و برابری ندیده ام.

وی در مورد شناختش از الریان قطر گفت: تیم الریان، تیم بسیار خوبی است. بازی های این تیم را با دقت آنالیز نموده ایم. درست است که در چند بازی اخیر نتایج خوبی کسب ننموده است اما آن ها تیم بسیار منسجمی هستند. امیدوارم بازیکنان استقلال با وجود خستگی، بتوانند مثل بازی قبلی بازی بسیار خوبی را به نمایش بگذارند.

فرهاد مجیدی در ادامه و در پاسخ به سوالی درباره بازی فردا و اینکه آیا استقلال نسبت به سال گذشته ضعیفتر شده، گفت: به هیچ وجه استقلال ضعیفتر نشده است. استقلال سال جاری با آقای استراماچونی آغاز کرد و مسائلی به وجود آمد که ایشان نتوانستند ادامه دهند. استقلال سه بازی را بدون سرمربی انجام داد ولی شما بدانید که این تیم یکی از بهترین تیمهای تاریخ باشگاه استقلال است. استقلال تیمی است که دوبار قهرمان آسیا شده و در بهترین شرایط هم استقلال همواره استقلال است.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر شناخت نسبت به لیگ و باشگاه های قطری گفت: چیزی که در حال حاضر در باشگاه های قطری میبینم چه الریان، الغرافه یا السد، این است که همواره در حال پیشرفت هستند. فکر می کنم برنامه ریزی خوبی در فوتبال قطر شده است و پیشرفت را در تیم های قطری می بینیم. حتی زمانی که سرمربی تیم امید ایران بودم، بازی های تیم امید قطر را نگاه می کردم و متوجه پیشرفت نسبت به گذشته شدم. آرزوی موفقیت می کنم برای فدراسیون قطر و امیدوارم جام جهانی را به بهترین نحو انجام دهند.

منبع: عصر ایران
انتشار: 25 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: fun30t1.ir شناسه مطلب: 697

به "مجیدی: اگر AFC از مسائل ایران خبر دارد، حتما از مسائل پرواز قطر و امارات هم خبر دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجیدی: اگر AFC از مسائل ایران خبر دارد، حتما از مسائل پرواز قطر و امارات هم خبر دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید