سکوت ناهید کیانی شکست؛ ذهنم را به هم ریختند

به گزارش شهر سرگرمی، ناهید کیانی که صبح امروز در بازی نخستش در المپیک باخت، ساعتی بعد از اینکه مشخص شد دیگر شانسی برای برگشت به جدول مسابقات ندارد، در سالن حاضر شد تا مسابقه میرهاشم حسینی را ببیند. این حضور فرصتی دست داد تا کیانی چند دقیقه ای درباره مسابقه اش صحبت کند.

سکوت ناهید کیانی شکست؛ ذهنم را به هم ریختند

تکواندوکار المپیکی ایران گفت: قرعه من از قبل تعیین بود و به لحاظ ذهنی آماده ابن مسابقه بودم اما اتفاق هایی که در یکی دو روز قبل از مسابقه افتاد، اذیتم کرد. البته من ارتباطم را با فضای مجازی قطع کرده بودم اما به گوشم می رسید که چه جوی برای این مسابقه راه افتاده است. در این شرایط انگار کسی حواسش به من نبود.

او ادامه داد: برای من فرقی نمی کرد مقابل چه حریفی بازی کنم اما به یکباره همه چیز طوری بهم ریخت که الان به این نتیجه رسیده ام که خواست خدا نبود من امروز پیروز باشم. از نظر بدنی خیلی خوب بودم و تمرینات فوق العاده ای پشت سر گذاشته بودم اما امروز شرایطی رقم خورد که کارم سخت شد.

کیانی در ادامه گفت: دنبال مقصر نمی گردم. هر اتفاقی هم افتاده باشد، در نهایت من باید مراقب خودم باشم و حواسم به برنامه هایم باشد.

کیانی حرف هایش را با این جملات به سرانجام برد: زمان می برد تا دوباره به شرایط عادی برگردم اما سعی می کنم خیلی زود خودم را جمع و جور کنم و برای رویدادهای بعد آماده شوم.

منبع: فرارو
انتشار: 15 مرداد 1400 بروزرسانی: 15 مرداد 1400 گردآورنده: fun30t1.ir شناسه مطلب: 1698

به "سکوت ناهید کیانی شکست؛ ذهنم را به هم ریختند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سکوت ناهید کیانی شکست؛ ذهنم را به هم ریختند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید