زندگی این 5 انسان عجیب شما را شوکه می نماید

به گزارش شهر سرگرمی، جهان پر از انسان های عجیب با بیماری های نادر است. فکرش را کنید هیچوقت نتوانید بخوابید یا نتوانید حمام کنید. واقعا ترسناک است.

زندگی این 5 انسان عجیب شما را شوکه می نماید

انسان های عجیب در همه جای دنیا وجود دارند. مجله اینترنتی دلتا در این مطلب به آنالیز انسان های عجیب با شرایط پزشکی باورنکردنی می پردازد.

انسان های عجیب را بشناسید

در ادامه به آنالیز 5 نفر از عجیب ترین افراد زنده در کره زمین می پردازیم.

این پسر هیچوقت نمی خوابد

شیطنت و بد اخلاقی در بچه های 3 ساله امری طبیعی است. رت لمب پسری 3 ساله است که بداخلاقی او خانواده اش را عاصی نموده است. نکته اصلی در بیقراری های رت لمب این است که او هیچ تقصیری در این امر ندارد. این کودک 3 ساله به بیماری نادری مبتلا است که تقریبا 24 ساعت شبانه روز او را بیدار نگه می دارد. متخصصان بیماری این پسر 3 ساله را یک بیماری نادر به نام ناهنجاری chiari تشخیص داده اند.

دختری که نمی تواند حمام کند

پس از یک روز طولانی و خسته نماینده چه چیز بیشتر از یک دوش آب گرم می تواند انرژی شما را برگرداند. دختری 19 ساله اهل استرالیا هیچوقت نمی تواند این حس را درک کند. این دختر که موریس نام دارد نمی تواند شنا کند یا در وان آب گرم استراحت کند. موریس از 14 سالگی به این مشکل برخورده است. حتی عرق کردن می تواند باعث بروز خارش های دردناک در پوست این دختر گردد.

زنی که نمی تواند فراموش کند

جزئیات وقایع 25 سال پیش را بخاطر دارید؟ یادتان هست که 10 سال پیش مادرتان به شما چه گفته است؟ یا بخاطر دارید 2 سال قبل دقیقا همین امروز هوا چطور بوده است؟

زنی 40 ساله به یکی از نادرترین بیماری های دنیا مبتلا است. او همه چیز را دقیقا بخاطر دارد هیچ اطلاعاتی از فکر او پاک نمی گردد. این زن مرموز که نامش به صورت کد AJ مطرح می گردد می تواند اتفاقاتی که 25 سال پیش افتاده است را با جزئیات کامل بیان کند. متخصصین نام سندرم هایپرتیمستیک را به حالت او داده اند.

دختری که روزی 40 بار غش می نماید

یک لحظه به این موضوع فکر کنید، فردی هستید که با تغییرات هیجانی مانند راضی شدن، ناراحت شدن، عصبی شدن و یا حتی ترسیدن غش می کنید. به نظر ترسناک است! این زندگی دختری 20 ساله به نام کی آندروود ساکن انگلستان است. مشکل او از 5 سال پیش آغاز شده است. کی آندروود می گوید گاهی اوقات غش کردن های او به روزی بیش از 40 بار نیز می رسد.

زنی با حساسیتی عجیب!

افراد در دنیای امروز آنقدر به تکنولوژی و وسایل الکترونیکی محتاج هستند که باور این موضوع که بتوان بدون تکنولوژی زندگی کرد سخت است. ما تمام کارهای خود را با گوشی انجام می دهیم، غذای خود را در مایکروویو می پزیم و با اینترنت با دوستان خود در ارتباط هستیم. خانه ای در بریتانیا وجود دارد که ساکنین آن به دور از هرگونه تکنولوژی و امواج الکترومغناطیس زندگی می نمایند. زنی به نام دبی از ساکنین این خانه است. دبی 39 ساله به میدان مغناطیسی ایجاد شده به وسیله لوازم الکترونیکی حساسیت دارد. با نزدیک شدن او به این وسایل پوست دبی آغاز به قرمز شدن و تورم می نماید.

پیشنهاد مطالعه: مطلب با این 5 اشتباه گوشی خود را خراب نکنید! را بخوانید.

منبع: پیام دلتا
انتشار: 6 آذر 1401 بروزرسانی: 6 آذر 1401 گردآورنده: fun30t1.ir شناسه مطلب: 2118

به "زندگی این 5 انسان عجیب شما را شوکه می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زندگی این 5 انسان عجیب شما را شوکه می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید