حسن روشن: فوتبال داخلی ایران در زمان کی روش از بین رفت، متاسفانه دلال ها در استقلال و پرسپولیس حاکم هستند

به گزارش شهر سرگرمی، پیشکسوت فوتبال کشور گفت: فوتبال داخلی ما در دوران کی روش از بین رفت و همه چیز فدای تیم ملی شد.

حسن روشن: فوتبال داخلی ایران در زمان کی روش از بین رفت، متاسفانه دلال ها در استقلال و پرسپولیس حاکم هستند

به گزارش خبرنگار ورزشی شهر سرگرمی، حسن روشن در حاشیه نشست پیشکسوتان ورزش با وزیر ورزش و رئیس کمیته ملی المپیک درباره وضعیت فوتبال ایران در زمان حضور کارلوس کی روش گفت: فوتبال داخلی ما در دوران کی روش از بین رفت و همه چیز فدای تیم ملی شد و به همین دلیل باشگاه ها توانایی حضور قدرتمندانه و قابل قبولی در لیگ قهرمانان آسیا را ندارند.

وی اضافه نمود: ما باید روی ساختار فوتبال ایران کار کنیم تا نمایندگان خوبی در آسیا داشته باشیم.

روشن درباره جایگزین کی روش در تیم ملی مطرح نمود: کی روش آمد که فوتبال ایران را بسازد. به هر حال به نظرم ادامه کار تیم ملی با مربیان خارجی جایز نیست، چون مربیان خوب خارجی همگی مشغول به کار هستند.

وی بیان نمود: خوشحالم در این جمع حضور دارم چندین سال است ما همدیگر را ندیدیم. وزیر ورزش قول داد همه فدراسیون ها کمیته پیشکسوتان داشته باشند تا تجربیات آنها استفاده نمایند و امیدوارم این امر محقق گردد.

روشن در خصوص وضعیت استقلال تاکید نمود: بازی های استقلال را نگاه نمی کنم اگر بازی های این تیم را نگاه کنم آن وقت مجبورم در خصوص استقلال اظهار نظر کنم و ممکن است دوستان ناراحت شوند. مدیر عامل و هیئت مدیره استقلال زمانی که به این باشگاه می آیند خوب وارد می شوند اما نمی دانم چرا بعد از آن تصمیمات خوبی نمی گیرند. شاید مقصر میز ریاست است. متاسفانه دلال ها در استقلال و پرسپولیس حاکم هستند و به همین دلیل این دو تیم خیلی شرایط خوبی ندارند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 5 تیر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: fun30t1.ir شناسه مطلب: 115

به "حسن روشن: فوتبال داخلی ایران در زمان کی روش از بین رفت، متاسفانه دلال ها در استقلال و پرسپولیس حاکم هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حسن روشن: فوتبال داخلی ایران در زمان کی روش از بین رفت، متاسفانه دلال ها در استقلال و پرسپولیس حاکم هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید