حادثه سر صحنه فیلمبرداری ، چهار نفر در بیمارستان بستری شدند

به گزارش شهر سرگرمی، تعدادی از عوامل در صحنه ساخت، دنباله فیلم اکشن گلادیاتور در کشور مراکش در حین فیلمبرداری یک سکانس بدلکاری مجروح شدند.

حادثه سر صحنه فیلمبرداری ، چهار نفر در بیمارستان بستری شدند

به گزارش خبرنگاران به نقل از واریتی، سخنگوی پارامونت پیکچرز، استودیوی سازنده فیلم گلادیاتور 2 در بیانیه ای گفت: در حین فیلم برداری یک سکانس بدل کاری برنامه ریزی شده در صحنه فیلم برداری دنباله گلادیاتور، تصادفی رخ داد که در طی آن چندین نفر از خدمه جراحاتی جزئی تجربه کردند. تیم های ایمنی و خدمات پزشکی کامل در محل توانستند به سرعت وارد عمل شوند تا افراد آسیب دیده بلافاصله مراقبت های لازم را دریافت نمایند. شرایط همه آنها پایدار است و به درمان ادامه می دهند.

در مجموع شش نفر تحت درمان نهاده شدند که چهار نفر از آنها در بیمارستان بستری هستند. به گفته یک فرد آگاه، همه اعضای آسیب دیده به علت سوختگی تحت درمان نهاده شدند. دو نفر دیگر از عوامل به صورت سرپایی تحت درمان نهاده شدند و سپس مرخص شدند. این حادثه در اواخر فیلم برداری د آن روز رخ داد و هیچ یک از بازیگران آسیب ندیدند.

در این فیلم که ادامه فیلم پیروز گلادیاتور در سال 2000 است بازیگرانی چون پاول مسکل، پدرو پاسکال، دنزل واشنگتن و کانی نیلسن ایفای نقش می نمایند و ریدلی اسکات، همچون قسمت اصلی کارگردانی را با فیلمنامه ای از دیوید اسکارپا بر عهده دارد.

در قسمت اصلی فیلم گلادیاتور، راسل کرو در نقش ماکسیموس سرباز رومی که به بردگی گرفته شده بود ظاهر شد که در کوشش برای گرفتن انتقام از کومودوس امپراتور غاصب رومی با بازی واکین فینیکس است. شخصیت اصلی گلادیاتور در انتهای فیلم اصلی می میرد و فیلم تازه با موضوع شخصیت لوسیوس پسر خواهر کومودوس ساخته می گردد که به شدت تحت تاثیر شخصیت ماکسیموس قرار می گیرد.

پاول مسکل بازیگر فیلم های مردم معمولی و افترسان برای ایفای نقش اصلی لوسیوس در این فیلم انتخاب شده است. مسکل پس از ایفای نقش در اقتباس پربیننده از رمان مردم عادی نوشته سالی رونی، در کنار اولیویا کولمن در دختر گمشده و امیلی واتسون در فیلم مخلوقات خدا بازی کرد و برای درام افترسان مورد تحسین نهاده شد

ریدلی اسکات پس از ساخت فیلم ناپلئون با بازی واکین فینیکس در نقش ناپلئون بوناپارت، ساخت دنباله فیلم گلادیاتور را شروع نموده است و این دنباله قرار است در تاریخ 22 نوامبر 2024 روی پرده سینماها برود.

قسمت اصلی گلادیاتور در سال 2000 در مجموع به فروشی بالغ بر 400 میلیون دلار در گیشه جهانی دست یافت و در 11 شاخه نیز نامزد اسکار شد و در نهایت اسکار برترین فیلم و بازیگر مرد را کسب کرد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 22 خرداد 1402 بروزرسانی: 22 خرداد 1402 گردآورنده: fun30t1.ir شناسه مطلب: 2205

به "حادثه سر صحنه فیلمبرداری ، چهار نفر در بیمارستان بستری شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حادثه سر صحنه فیلمبرداری ، چهار نفر در بیمارستان بستری شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید