تکمیل مهمانشهر اتباع در مهریز تا سال آینده

به گزارش شهر سرگرمی، خبرنگاران/یزد معاون اداری و پشتیبانی اداره کل اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور از تکمیل و بهره برداری مهمانشهر اتباع در شهر مهریز تا سال آینده اطلاع داد.

تکمیل مهمانشهر اتباع در مهریز تا سال آینده

فرامرز رمضانی در بازدید از مهمانشهر اتباع خارجی در مهریز، از عملیاتی شدن ساخت این مجموعه اطلاع داد و گفت: در این بازدید، کمبودها و احتیاجها به وسیله ستاد و اداره کل اتباع وزارت کشور پیگیری و دنبال خواهد شد.

وی اضافه نمود: هدف از این بازدید نیز آنالیز احتیاجمندی های اتباع در شهرستان و تامین آن ها در حد متعارف بوده است.

معاون اداره کل اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور همچنین از تکمیل و بهره برداری مهمانشهر مهریز تا سال آینده اطلاع داد و ابراز امیدواری کرد در طرح های سال آینده، اعتبار این مهمانشهر به وسیله سازمان های بین المللی تامین و مبلغ مورد احتیاج شهرستان مهریز در این خصوص تخصیص یابد.

سعید پرویزی مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری یزد نیز گفت: مهمانشهر مهریز در فاز اول در وسعت 10 هکتار پیش بینی شده و 400 خانوار را تحت پوشش قرار می دهد.

وی با بیان این که طرح مذکور تا به امروز حدود 20 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است، به تصمیمات خوب در نظر گرفته شده برای این مهمانشهر اشاره و اظهار کرد: به گونه ای برنامه ریزی شده تا تمام امکانات یک مجموعه شهری در این طرح دیده شده و ساکنین به بهترین نحو ممکن به همه امکانات و خدمات از جمله خدمات آموزشی، درمانی، فرهنگی و اجتماعی دسترسی داشته باشند.

به گزارش خبرنگاران و به نقل از فرمانداری مهریز، رضا زارعزاده فرماندار مهریز هم بر تکمیل این مجموعه تاکید نمود تا برخی مسائل ایجاد شده در این رابطه برای همشهریان مهریزی مرتفع گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 دی 1399 بروزرسانی: 1 دی 1399 گردآورنده: fun30t1.ir شناسه مطلب: 1283

به "تکمیل مهمانشهر اتباع در مهریز تا سال آینده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکمیل مهمانشهر اتباع در مهریز تا سال آینده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید