تمدید قرارداد سرمربی تیم ملی بسکتبال تا المپیک 2020

به گزارش شهر سرگرمی، فدراسیون بسکتبال قرارداد همکاری با مهران شاهین طبع را تا زمان المپیک 2020 توکیو و حضور تیم ملی در این بازی ها تمدید خواهد نمود.

تمدید قرارداد سرمربی تیم ملی بسکتبال تا المپیک 2020

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی بسکتبال ایران با راهنمایی مهران شاهین طبع، از حضور در جام جهانی به عنوان میدان اصلی این رشته برای توزیع 7 سهمیه المپیک، صاحب مجوز حضور در المپیک 2020 توکیو شد.

بسکتبال ایران مجوز حضور در جام جهانی که برای نخستین بار با شیوه جدید و با حضور تیم های استرالیا و نیوزلند در قالب 6 پنجره انتخابی رفت و برگشت برگزار گردید را با مهران شاهین طبع به دست آورد.

همکاری مهران شاهین طبع با فدراسیون بسکتبال، همزمان با دوره فعلی مدیریت این فدراسیون شروع شد. وی از پنجره دوم انتخابی جام جهانی، راهنمایی تیم ملی را بر عهده گرفت.

به گفته رامین طباطبایی رئیس فدراسیون بسکتبال، قرارداد این فدراسیون با مهران شاهین طبع انتها شهریور ماه تمام می گردد اما این قرارداد برای مدت یک سال و تا المپیک 2020 توکیو تمدید خواهد شد.

رامین طباطبایی در گفت وگو با خبرنگار مهر با اعلام این خبر گفت: تصمیم گیری بر آن است که تیم ملی بسکتبال، بدون تغییر سرمربی در المپیک حاضر گردد؛ این تیم با راهنمایی مهران شاهین طبع، ابتدا مجوز جام جهانی را به دست آورد، سپس از حضور در این رویداد به عنوان بهترین و تنها تیم آسیایی، صاحب مجوز المپیک شد. قطعاً بسکتبال ایران با راهنمایی شاهین طبع می تواند در المپیک نیز حضور قابل توجه داشته باشد.

وی توضیح داد: تصمیم فدراسیون برای تمدید قرارداد، صرفاً در رابطه با شخص مهران شاهین طبع به عنوان سرمربی تیم ملی در خصوص سایر اعضای کادر فنی، تصمیم گیری برای ادامه همکاری با خود وی است.

رئیس فدراسیون بسکتبال تأکید کرد: در خصوص دیگر اعضای کادر فنی و اینکه با نفرات فعلی ادامه همکاری داده گردد یا افراد جدیدی اضافه شوند، تابع پیشنهادات مهران شاهین طبع است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 20 مهر 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: fun30t1.ir شناسه مطلب: 294

به "تمدید قرارداد سرمربی تیم ملی بسکتبال تا المپیک 2020" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمدید قرارداد سرمربی تیم ملی بسکتبال تا المپیک 2020"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید