تمام ساختمان های اطراف هتل آسمان شیراز خالی از سکنه شدند ، نتیجه کارشناسی به دادستانی اعلام می گردد

به گزارش شهر سرگرمی، نتیجه آنالیز های تیم کارشناسی آنالیز وضعیت هتل آسمان پس از آتش سوزی برای صدور رای در اختیار دادستانی قرار خواهد گرفت.

تمام ساختمان های اطراف هتل آسمان شیراز خالی از سکنه شدند ، نتیجه کارشناسی به دادستانی اعلام می گردد

شهر سرگرمی: هتل 18 طبقه آسمان شیراز که با تجاوز به حریم منظری ارگ کریم خانی در سال های گذشته حواشی بسیاری را ایجاد نموده بود اوایل هفته در آتشی که مدیرانش با انبار کردن دو هزار تشک فنری ایجاد نموده بودند سوخت.

این آتش سوزی که در طبقات زیرین این هتل رخ داد با کوشش آتش نشانان اطفا شد اما دمای بالای ایجاد شده در طبقات زیرین هتل، سازه این ساختمان را تهدیدی برای شیراز کرد به طوری که در روز آتش سوزی بارها مدیران شیرازی از احتمال تخریب این سازه خبر می دادند.

حالا پس از گذشت چند روز از این آتش سوزی آنالیز ها برای ادامه وضعیت این هتل نیمه ساز ادامه دارد.

رحیم آزادی مدیرکل مدیریت بحران استانداری فارس در این زمینه گفت: یک تیم کارشناسی 11 نفره متشکل از سه نفر کارشناس رسمی دادگستری، سه نفر کارشناس سازمان نظام مهندسی ساختمان فارس، سه نفر کارشناس دانشگاه شیراز، یک نفر نماینده دفتر فنی استانداری و یک نفر نماینده شهرداری شیراز مشغول آنالیز وضعیت هتل آسمان شیراز پس از آتش سوزی اخیر هستند.

وی ادامه داد: نتیجه آنالیز های این تیم کارشناسی که از سوی دادستانی شیراز معین شده اند پس از جمع بندی برای صدور رای در اختیار دادستانی قرار خواهد گرفت.

او با بیان اینکه هنوز کارشناسان نظر قطعی خود را در مورد میزان استحکام این بنا اعلام ننموده اند به ایرنا گفت: تمام منازل مسکونی، واحدهای تجاری و مکان های اقامتی و فرهنگی اطراف هتل خالی از سکنه شده اند و تعطیل خواهند بود و تردد در خیابان رودکی نیز تا اطلاع ثانوی ممنوع است.

منبع: چمدان
انتشار: 25 شهریور 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: fun30t1.ir شناسه مطلب: 222

به "تمام ساختمان های اطراف هتل آسمان شیراز خالی از سکنه شدند ، نتیجه کارشناسی به دادستانی اعلام می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمام ساختمان های اطراف هتل آسمان شیراز خالی از سکنه شدند ، نتیجه کارشناسی به دادستانی اعلام می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید