اعمال محدودیت های شدید از پنجم آبان (

به گزارش شهر سرگرمی، سخنگوی دولت با تشریح مصوبات جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: به منظور پشتیبانی، ایجاد هماهنگی، پیگیری و اجرای دقیق مصوبات ستاد ملی کرونا به زودی، مسئول قرارگاه عملیاتی ستاد ملی کرونا مشخص و اعلام می گردد.

اعمال محدودیت های شدید از پنجم آبان (

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

به گزارش خبرنگاران از پایگاه اطلاع رسانی دولت، علی ربیعی مصوبات امروز جلسه ستاد ملی کرونا را که در حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی برگزار گردید، تشریح کرد.

سخنگوی دولت گفت: به منظور پشتیبانی، ایجاد هماهنگی، پیگیری و اجرای دقیق مصوبات ستاد ملی کرونا به زودی، مسوول قرارگاه عملیاتی ستاد ملی کرونا معین و اعلام می گردد.

وی اضافه نمود: همچنین از روز دوشنبه پنجم آبان ماه تا انتها آبان ماه کلیه ادارات در شهرستان تهران به طور نوبتی یک دوم (50 درصد) کارمندان سرکار خود حاضر خواهند شد و روسای دستگاه ها می باید به گونه ای برنامه ریزی لازم را انجام دهند که با اعمال این مصوبه، در تمشیت امور مراجعان و وظایف محوله، اخلالی ایجاد نگردد.

از روز دوشنبه محدودیت های شدید اعمال می گردد

ربیعی توضیح داد: ستاد ملی کرونا مصوب کرد در 43 شهرستان که بنا بر اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به دلیل عدم مراعات پروتکل های بهداشتی و میزان شیوع در شرایط قرمز قرار دارند؛ از روز دوشنبه هفته جاری محدودیت های شدید اعمال خواهد شد. لیست این شهرستان ها به استانداران اعلام می گردد.

سخنگوی دولت ربیعی توضیح داد: در این محدودیت ها، گروه های شغلی 2، 3 و 4 تعطیل خواهند شد؛ بدیهی است مشاغل مرتبط با زندگی روزمره و نیازهای ضروری مردم از جمله اورژانس ها، مراکز خدماتی و اداری، مراکز امنیتی، فروشگاه های زنجیره ای، سوپرمارکت ها، نانوایی ها و... به فعالیت خود ادامه خواهند داد.

جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا امروز - شنبه سوم آبان 99 - در حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی و در حسینیه امام خمینی(ره) برگزار گردید.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 12 آذر 1399 بروزرسانی: 12 آذر 1399 گردآورنده: fun30t1.ir شناسه مطلب: 1244

به "اعمال محدودیت های شدید از پنجم آبان (" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعمال محدودیت های شدید از پنجم آبان ("

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید