اشتباهات فاجعه بار خط دفاعی الشحانیه با حضور رضاییان

به گزارش شهر سرگرمی، روزنامه قطری عامل اصلی قعرنشینی الشحانیه در فصل جدید لیگ ستارگان را اشتباهات فاجعه بار خط دفاعی این تیم دانست.

اشتباهات فاجعه بار خط دفاعی الشحانیه با حضور رضاییان

به گزارش شهر سرگرمی، روزنامه الرایه قطر، در نسخه چاپی امروز (یکشنبه) خود گزارشی با عنوان اشتباهات فاجعه بار خط دفاعی و عقیم بودن خط حمله تیم الشحانیه متتشر کرد و نوشت: گل های دریافت شده الشحانیه در بازی های فصل جدید لیگ ستارگان قطر نشان دهنده اشتباهات فاجعه بار بازیکنان خط دفاعی است. سرمربی اسپانیایی الشحانیه در تمرین های گروهی تلاش زیادی کرد تا بازیکنان خط دفاعی اشتباهات خود را بهبود بخشند و مانع کسب نتایج ضعیف شوند اما این روند همچنان ادامه دارد. اگر این شکست ها بخواهند ادامه پیدا کنند تیم الشحانیه در شرایط بسیار دشواری قرار خواهد گرفت. تیم الشحانیه در بازی برابر السد که با نتیجه 7 بر یک باخت به طور کلی از هم باشید اما در سایر بازی ها به خاطر اشتباهات فاجعه بار خط دفاعی شکست خورد و 14 گل دریافت کرد.

خبر دیگر از الشحانیه که قعرنشین جدول رده بندی 12 تیمی لیگ ستارگان قطر است برای تقویت خط حمله خود قصد دارد تا تاباتا، مهاجم ژاپنی الاصل تیم الریان را به خدمت بگیرد.

رامین رضاییان، ملی پوش ایرانی یکی از بازیکنان اصلی خط دفاعی تیم الشحانیه قطر است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 5 آبان 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: fun30t1.ir شناسه مطلب: 349

به "اشتباهات فاجعه بار خط دفاعی الشحانیه با حضور رضاییان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اشتباهات فاجعه بار خط دفاعی الشحانیه با حضور رضاییان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید