اختلاف سطح کف در بازسازی ساختمان سایر مقالات

به گزارش شهر سرگرمی، یکی از المان های معماری که میتواند جلوه و ویژگی خاصی به دکوراسیون داخلی و بازسازی ساختمان شما بدهد ایجاد اختلاف سطح در کفسازی میباشد ولی برای رسیدن به این مهم باید ویژگی ها و موارد مختلف زیادی را در طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی رعایت کرد تا به آن زیبایی و جذابیت اصیلی که اختلاف سطح به بازسازی منزل و یا محیط کار شما میدهد برسیم . برای مثال اختلاف سطح در بحث طراحی باید تعریف کننده دلایلی باشد که لزوم این المان معماری را داشته باشد برای نمونه تعریف بخش خاصی از ساختمان که میتواند یک آشپزخانه ، فضای غذاخوری و یا هال و پذیرایی باشد ، بعلاوه شما باید طراحی بسیار خاص تر و ویژه تری را برای این قسمتی که با چند پله از دیگر بخش های ساختمان جدا شده است در نظر داشته باشید تا بیشتر به بولد شدن این فضا یاری کند ، در مورد نکاتی که باید در زمان اجرای اختلاف سطح رعایت کنید میتوان به : در نظر گرفتن مقاوت ساختمان ، بررسی شرایط حال حاضر ، نوع مصالح و پوکه هایی که برای ایجاد اختلاف سطح مصرف میشوند و ... توجه داشت که تمام این موارد به بررسی و بررسی دقیق شرایط کنونی ملک شما دارد .

اختلاف سطح کف در بازسازی ساختمان سایر مقالات

جهت دریافت خدمات بازسازی منزل با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

حال ما در شرکت بازسازی ساختمان خبرنگاران در این مقاله سعی داریم تا با یک نمونه پیروز که توانسته است با ایجاد یک اختلاف سطح ویژگی های خاصی را به دکوراسیون داخلی خانه ببخشد را آنالیز کنیم تا از نزدیک و با آنالیز یک نمونه عینی بهتر بتوانیم ویژگی هایی که یک اختلاف سطح مناسب داشته باشد را آنالیز کنیم .

سبک مدرن در طراحی دکوراسیون داخلی

از اولین مواردی که باید در طراحی داخلی منزل به آن توجه داشته باشید معین کردن نوع سبک و کانسپتی است که میخواهید بر اساس اصول زیبایی و ویژگی های آن طراحی دکوراسیون داخلی خود را پیش ببرید . در این پروژه معمار سعی نموده است با استفاده از سبک مدرن و کانسپتی مینیمال طراحی داخلی را انجام دهد و با استفاده از رنگ های سفید و استفاده از چوب در بخش های مختلف ساختمان و دکورهای چوبی کنتراستی مناسب را ایجاد کند و از یکنواختی محیط داخلی بکاهد .

ایجاد اختلاف سطح در دکوراسیون داخلی

همانطور که پیشتر اشاره کردیم ویژگی اصلی که این بازسازی منزل را از نمونه های مشابه خود متمایز میکند ایجاد اختلاف سطحی است که معمار و طراحی دکوراسیون داخلی برای بخش های آشپزخانه و نشیمن در نظر گرفته است ، به علت متراژ پایین این واحد مسکونی ، معمار در نظر داشته که با ایجاد اختلاف سطحی که با دو پله ایجاد شده است و فضای آشپزخانه را از نشیمن بالاتر میبرد این دو فضا که بدون اختلاف سطح و این پله ها کاملا در هم ادغام میشدند را جدا کند ، با این کار این دو فضا در طراحی داخلی کاملا از هم متمایز میشوند و شخصیت و ماهیت جداگانه ای را در خود ایجاد مینمایند ، ولی نکته خلاقانه ای که طراح داخلی برای این فضا در نظر داشته است استفاده از یک کانتر بسیار مینیمال و چوبی است که از روی سطح بالایی آشپزخانه آغاز میشود ، بالا میرود و تا به دیوار ادامه میابد و یک میز ناهارخوری را تعریف میکند ، در اصل معمار توانسته است که میزناهارخوری را به یک المان معماری و عضوی ثابت از طراحی دکوراسیون داخلی تبدیل کند که علاوه بر زیبایی که به محیط میبخشد جدانمایندگی مناسبی را هم ایجاد مینماید .

طراحی دکوراسیون آشپزخانه سفید

همانطور که اشاره داشتیک سبک و کانسپت طراحی این خانه به صورت مدرن و مینیمال است و به همین دلیل طراحی دکوراسیون آشپزخانه هم اجرا شده است ، استفاده از طراحی کابینت های سفید که در قسمتی که به کاشی های بین کابینتی معروف است از یک قاب چوبی با بکگراند سنگ استفاده شده است که هارمونی زیبایی با دکورهای چوبی و سفید مقابل خود ایجاد میکند بهره برده شده است . بعلاوه هم در سرانجام باید به انتخاب مبلمان با رنگ های آبی سرمه ای اشاره ای داشته باشیم که به خوبی توانسته اند تضاد رنگی و بصری را در دکوراسیون داخلی ایجاد نمایند و باعث ایجاد نقاط کانونی خوبی در دکوراسیون داخلی شوند .

منبع: هیرادانا
انتشار: 1 شهریور 1400 بروزرسانی: 1 شهریور 1400 گردآورنده: fun30t1.ir شناسه مطلب: 1719

به "اختلاف سطح کف در بازسازی ساختمان سایر مقالات" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اختلاف سطح کف در بازسازی ساختمان سایر مقالات"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید