شروع مهلت حساب وکالتی و واریز وجه برای مرحله دوم فروش یکپارچه خودروها ، مشتریان برای افتتاح حساب این توصیه را جدی بگیرند

به گزارش شهر سرگرمی، از امروز 20 اردیبهشت، مهلت تعریف حساب وکالتی برای مشارکت در مرحله دوم طرح فروش یکپارچه خودروها، نزد بانک های عامل فراهم شده است.

شروع مهلت حساب وکالتی و واریز وجه برای مرحله دوم فروش یکپارچه خودروها ، مشتریان برای افتتاح حساب این توصیه را جدی بگیرند

به گزارش خبرنگاران، از امروز 20 اردیبهشت، مهلت تعریف حساب وکالتی برای مشارکت در مرحله دوم طرح فروش یکپارچه خودروها، نزد بانک های عامل فراهم شده است. متقاضیان از امروز تا 29 اردیبهشت ماه فرصت دارند، با مراجعه به یکی از شعب بانک ها برای تعریف حساب وکالتی به نام (به نفع) سازمان حمایت به صورت حضوری یا اینترنتی اقدام نمایند.

با معین تکلیف نهایی شرایط متقاضیان مرحله اول طرح یکپارچه فروش خودروهای داخلی (معین شدن نتایج تغییر دهندگان نوع خودروی انتخابی برای تحویل در سال 1402)، فرآیند مرحله دوم از امروز (چهارشنبه) با شروع مهلت برای تعریف حساب وکالتی رسما شروع می گردد.

متقاضیان مشارکت در مرحله دوم فروش یکپارچه خودروها از امروز بیستم تا 29 اردیبهشت ماه (10 روز) فرصت دارند که با مراجعه حضوری به یکی از شعب 26 بانک عامل یا به صورت اینترنتی برای افتتاح حساب وکالتی و واریز وجه که مشابه مرحله اول همان 100 میلیون تومان است اقدام نمایند.

مشتریان دقت نمایند که بایستی حساب وکالتی را به نفع سازمان حمایت در آورند و در اقدام غیرحضوری (اینترنتی) حتما تیک گزینه سازمان حمایت را بزنند تا همانند تعدادی بسیاری از متقاضیان در مرحله اول که به سبب به نفع سازمان حمایت نشدن حساب های وکالتی خود از دور ثبت نام حذف شدند، دچار مشکل نشوند.

سایر اطلاعات دومین مرحله از فروش یکپارچه خودروها همانند نوع خودروها و... و. به زودی اطلاع رسانی خواهد شد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 22 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 22 اردیبهشت 1402 گردآورنده: fun30t1.ir شناسه مطلب: 2192

به "شروع مهلت حساب وکالتی و واریز وجه برای مرحله دوم فروش یکپارچه خودروها ، مشتریان برای افتتاح حساب این توصیه را جدی بگیرند" امتیاز دهید

1 کاربر به "شروع مهلت حساب وکالتی و واریز وجه برای مرحله دوم فروش یکپارچه خودروها ، مشتریان برای افتتاح حساب این توصیه را جدی بگیرند" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع مهلت حساب وکالتی و واریز وجه برای مرحله دوم فروش یکپارچه خودروها ، مشتریان برای افتتاح حساب این توصیه را جدی بگیرند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید