آزادی قلیان در قهوه خانه و قلیان سرا ها از دستور کار مجلس خارج شد

به گزارش شهر سرگرمی، طرح یک فوریتی استفساریه تبصره 1 ماده 13 قانون جامع کنترل و مبارزه ملی با مصرف دخانیات از دستور کار مجلس خارج شد.

آزادی قلیان در قهوه خانه و قلیان سرا ها از دستور کار مجلس خارج شد

جهت دریافت خدمات بازسازی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید.

به گزارش خبرنگار با پیگیری های نمکی وزیر بهداشت، کوشش های مجدانه معاونت حقوقی و امور مجلس و معاونت بهداشت این وزارتخانه طرح یک فوریتی استفساریه تبصره 1 ماده 13 قانون جامع کنترل و مبارزه ملی با مصرف دخانیات که اخیرا در مجلس شورای اسلامی در دستور صحن علنی قرار گرفته بود به دلیل ایرادات وارده از دستور کار خارج شد.

آزادی قلیان در ایستگاه بهارستان/ وکلای ملت، مدافع مردم یا مافیای دخانیات؟!

بر اساس قانون جامع کنترل و مبارزه ملی با دخانیات، عرضه و استعمال مواد دخانی در اماکن عمومی ممنوع است. اما استفساریه کوشش داشت تا به بهانه اشتغال، کارآفرینی و رونق کسب و کار، قهوه خانه ها و قلیان سرا ها که همگی از اماکن عمومی هستند و بر اساس این قانون عرضه مواد دخانی را در آن ها ممنوع است از شمول قانون مذکور خارج کند. بر این اساس عملا مجوزی رسمی و قانونی برای عرضه دخانیات در همه قهوه خانه ها و قلیان سرا ها صادر می شد.

طرح مذکور، روز دوشنبه 25 آذر ماه در دستور کار صحن علنی مجلس شورای اسلامی قرارگرفته بود که با اقدامات اجرا شده از دستور کار صحن خارج شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 12 بهمن 1398 بروزرسانی: 29 شهریور 1400 گردآورنده: fun30t1.ir شناسه مطلب: 583

به "آزادی قلیان در قهوه خانه و قلیان سرا ها از دستور کار مجلس خارج شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آزادی قلیان در قهوه خانه و قلیان سرا ها از دستور کار مجلس خارج شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید