گل محمدی: منتظریم باشگاه به تعهداتش عمل کند، غول های آسیا اسیر غیرت بازیکنان پرسپولیس شدند

به گزارش شهر سرگرمی، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: این چند روز فرصت استراحت و فکر کردنِ بیشتر است و منتظریم باشگاه به تعهدات خود عمل کند.

گل محمدی: منتظریم باشگاه به تعهداتش عمل کند، غول های آسیا اسیر غیرت بازیکنان پرسپولیس شدند

برای سفر با تورهای پوکت بهار 1400 همراه ما باشید. هیچ جا بهتر از سواحل زیبای تایلند نمیتواند خستگی را از تن شما بدر کند و تجربه آرامش را به شما بدهد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، یحیی گل محمدی در مورد صعود پرسپولیس با مربی ایرانی به فینال لیگ قهرمانان آسیا گفت: در ابتدا باید خدا را شکر کنم، چرا که لطف خدا شامل حال ما بود. در هر صورت با تمام مسائل به قطر رسیدیم و با تمام سختی هایی که قبل از بستن تیم و خروج از کشور داشتیم، ادامه دادیم. حتی ما با مسائل خروج از کشور روبرو بودیم و خیلی سخت رسیدیم و با توجه به اینکه تیم آخر جدول بودیم خیلی سخت مسابقات برای ما ادامه پیدا کرد.

وی توضیح داد: با این وجود به عنوان تیم صدرنشین صعود کردیم. بازی های سختی را پشت سر گذاشتیم و واقعا بچه ها غیرت کردند و همت، شرف و آبرو گذاشتند. بچه ها خیلی کوشش کردند تا بتوانیم از گروه صعود کنیم. در مراحل بعدی نیز تیم های السد، پاختاکور و النصر که تیم های بسیار خوب و غول آسیا هستند را شکست دادیم. فکر می کنم این تیم ها اسیر غیرت بچه ها و دعای خیر طرفداران شدند که همواره انرژی آنها پشت تیم ما بود. صعود به فینال را به آنها تبریک می گویم و از استقبال خوب شان نیز تشکر می کنم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با تقدیر از استقبال پیشکسوتان این باشگاه گفت: از پیشکسوتان عزیز که به فرودگاه آمدند تشکر می کنم. آنها ما را شرمسار کردند و وظیفه ما بود که برای دست بوسی خدمت علی آقای پروین، حسین کلانی و محمود خوردبین برسیم. از طرف فدراسیون نیز آفای نبی تشریف آوردند و از طرف باشگاه نیز آمدند که خیلی لطف کردند. از تک تک این عزیزان تشکر می کنم و از این استقبال خوب پیشکسوتان و بزرگان فوتبال ایران و پرسپولیس غافلگیر شدم.

گل محمدی در مورد ناراحتی خود از مسائل عنوان نمود: الان نمی خواهم در مورد مسائل صحبت کنم اما مسائل زیادی بوده، ادامه داشته و در حال حاضر هم هست. باید در این چند روز ببینیم چه اتفاقاتی می افتد و دوست داریم در این چند روز طرفداران با آرامش از این صعود به فینال لذت ببرند. فرصت برای صحبت در این خصوص وجود خواهد داشت.

وی در مورد اینکه آیا دوباره قرار است استعفا بدهد، گفت: این چند روز فرصت استراحت و فکر کردن بیشتر است و منتظر هستیم باشگاه به تعهدات خود عمل کند و امیدواریم اتفاقات خوبی برای باشگاه بیفتد. بچه ها و خود من گلایه و درد دل داریم اما وقت صحبت داریم و نمی خواهیم الان با احساسات طرفداران بازی کنیم و باید اجازه بدهیم آنها از صعود به فینال لذت ببرند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 18 آبان 1399 بروزرسانی: 18 آبان 1399 گردآورنده: fun30t1.ir شناسه مطلب: 1193

به "گل محمدی: منتظریم باشگاه به تعهداتش عمل کند، غول های آسیا اسیر غیرت بازیکنان پرسپولیس شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی: منتظریم باشگاه به تعهداتش عمل کند، غول های آسیا اسیر غیرت بازیکنان پرسپولیس شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید