پزشک مجرب هستید؟ به خط مقدم انتاریو بروید!

به گزارش شهر سرگرمی، کانادا در حال مبارزه با کروناست. دولت کانادا اخیرا اعلام نموده که پذیرای آندسته از پزشکان خارجی است که در آزمون طبابت در کانادا پیروز بوده اند و یا از دانشکده پزشکی طی دو سال اخیر فارغ التحصیل شده اند. این پزشکان هم اکنون می توانند درخواست خود را برای مبارزه در خط مقدم جبهه مبارزه با کرونا در انتاریو اعلام نمایند. کالج پزشکان و جراحان انتاریو هم اکنون به آندسته از متقاضیانی که هنوز در کانادا رزدینت نشده اند اجازه می دهد تا تقاضای خود را برای گواهی های کوتاه مدت نظارت شده ارائه نمایند.

پزشک مجرب هستید؟ به خط مقدم انتاریو بروید!

این گواهی ها به فارغ التحصیلان از دانشکده های پزشکی اجازه می دهند تا در انتاریو 30 روز به طبابت بپردازند و البته در صورت تمدید ویزا، امکان کار کردن بیشتر از این مدت را هم دارند. از جمله شرایط فارغ التحصیلان پزشکی کانادا عبارت اند:

  • اخذ مدرک پزشکی از دانشکده پزشکی معتبر؛
  • طبابت تمام وقت طی دو سال اخیر (شامل مدت طبابت در دانشکده پزشکی هم می گردد)؛
  • تاییدیه استخدام در یکی از دو دسته مصرح در قانون پزشکی کانادا منجمله استخدام در بیمارستان های دولتی؛ و
  • داشتن سوپروایزر.

کالج پزشکان و جراحان انتاریو متقاضیان را ملزم نموده تا تاییدیه استخدام مستقیم خود در بیمارستان را به ایمیل [email protected] ارسال نمایند.

لازم به ذکر است از ماه پیش صدور گواهی ها شروع شده اما تعداد اندکی از پزشکان تقاضای خود را مطرح نموده اند. تا قبل از 13 آوریل از 12 پزشک 10 پزشک پیروز به دریافت گواهی به وسیله این راستا شده اند.

منبع: ویزا موندیال
انتشار: 24 شهریور 1400 بروزرسانی: 24 شهریور 1400 گردآورنده: fun30t1.ir شناسه مطلب: 1745

به "پزشک مجرب هستید؟ به خط مقدم انتاریو بروید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پزشک مجرب هستید؟ به خط مقدم انتاریو بروید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید