نمایشگاه مجازی کتاب باید تداوم داشته باشد

به گزارش شهر سرگرمی، به گزارش خبرنگاران ، حسین دودانگه، مدیر داخلی نشر میزان در گفت وگو با روابط عمومی خانه کتاب و ادبیات ایران، اعلام کرد: برگزاری نمایشگاه مجازی کتاب تهران در مجموع کار خوب و ایده ای ارزشمند است، به این شرط که تداوم داشته باشد. در صورت تداوم این رویداد، به مرور ایرادات و نواقص هم رفع خواهند شد.

نمایشگاه مجازی کتاب باید تداوم داشته باشد

وی با ارائه یک پیشنهاد، اضافه کرد: پیشنهاد می کنم نمایشگاه مجازی، هر فصل یا حداقل هر 6 ماه با امکانات بهتر و زیرساخت های ارتقاء یافته، برگزار گردد. با تجربیات به دست آمده در نخستین دوره، می توان دوره های آینده را پررونق تر و با اشکالات کمتر برگزار کرد. این سیستم، می تواند موجب رغبت مردم به خریدن کتاب و انس بیشتر با این کالای مهم فرهنگی گردد.

دودانگه گفت: در این نمایشگاه مردم در امنیت و به دور از خطر ابتلا به بیماری، در خانه های خود توانستند با تخفیف و شرایط ارسال رایگان، کتاب های موردنظرشان را خریداری و دریافت نمایند. نمایشگاه مجازی کتاب برای دانشجویان هم در تعطیلی دانشگاه ها، فرصت خوبی است.

مدیر داخلی نشر میزان توضیح داد: ما به عنوان ناشر تخصصی کتاب های دانشگاهی به ویژه در زمینه حقوق، در همه نمایشگاه ها و همچنین در طول سال مخاطب خود را داریم و در این نمایشگاه هم استقبال از کتاب های نشر میزان خوب بوده است. هرچند در مواردی همچون هزینه های پست کتاب و مسائل ثبت سفارش ها به دلیل بعضی اشکالات فنی سایت با کمی سختی روبه رو شدیم، ولی معتقدم که هدف اصلی برگزاری نمایشگاه، باید رضایت مردم و بالا رفتن سطح آگاهی در جامعه باشد، لذا ما هم رضایت داریم.

وی ادامه داد: نشر میزان در نخستین دوره نمایشگاه مجازی کتاب تهران، حدود 800 عنوان کتاب عرضه نموده که نزدیک به 400 عنوان از این آثار چاپ نخست هستند. از ابتدای امسال نیز 80 عنوان کتاب چاپ و در همین نمایشگاه عرضه نموده ایم.

نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران از اول بهمن شروع و تا دهم بهمن ماه در سامانه tehranbookfair.ir ادامه خواهد داشت.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 8 اسفند 1399 بروزرسانی: 8 اسفند 1399 گردآورنده: fun30t1.ir شناسه مطلب: 1411

به "نمایشگاه مجازی کتاب باید تداوم داشته باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نمایشگاه مجازی کتاب باید تداوم داشته باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید