رشد خیره کننده استقبال از بازی های موبایلی ، 60 درصد از آمریکایی ها با تلفن هوشمندشان بازی می کنند

به گزارش شهر سرگرمی، بازی های دیجیتال یا انواع بازی هایی که با کمک کنسول های مختلف انجام می شوند از محبوبیت بالایی برخوردارند. اما جالب است بدانید این روزها بازی موبایلی گوی سبقت را از دیگر انواع بازی حداقل در ایالات متحده ربوده است.

رشد خیره کننده استقبال از بازی های موبایلی ، 60 درصد از آمریکایی ها با تلفن هوشمندشان بازی می کنند

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، بر اساس نظرسنجی جدیدی که از طریق انجمن نرم افزار و سرگرمی (ESA) اجرا شده است بیش از 60 درصد اهالی ایالات متحده از تلفن های همراه خود برای بازی استفاده می کنند. گروه نمونه این آزمون شامل چهار هزار آمریکایی می شود.

البته نتایج این پژوهش به این معنی نیست که کنسول های بازی و پی سی محبوب نیستند اما بازی های موبایل سریع ترین رشد را بین بازی های دیجیتال تجربه می کنند.بر اساس این نتایج میانگین سنی بازیکنان 33 سال است و کربران بازی های موبایلی نسیت به سال 2018 حدود 20 درصد و نسبت به سال 2015 حدود 85 درصد رشد داشته اند.

نزدیک به 65 درصد از بزرگسالان ایالات متحده به طور دائمی بازی می کنند و بسیاری از بزرگسالان نیز گاه به گاه بازی می کنند. 50 درصد از همه بازیکنان در انواع کنسول های بازی و کامپیوترها بازی می کنند.

منبع: انتخاب
انتشار: 4 دی 1401 بروزرسانی: 4 دی 1401 گردآورنده: fun30t1.ir شناسه مطلب: 2130

به "رشد خیره کننده استقبال از بازی های موبایلی ، 60 درصد از آمریکایی ها با تلفن هوشمندشان بازی می کنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رشد خیره کننده استقبال از بازی های موبایلی ، 60 درصد از آمریکایی ها با تلفن هوشمندشان بازی می کنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید