درخواست مهدی طارمی برای افطار وسط بازی

به گزارش شهر سرگرمی، تیم فوتبال پورتو شب گذشته در ملاقات برگشت مرحله نیمه نهایی جام حذفی پرتغال با یک گل اسپورتینگ لیسبون را شکست داد و با فزونی 3 -1 در مجموع دو ملاقات رفت و برگشت، فینالیست شد. مهدی طارمی مهاجم ایرانی تیم پورتو که از ابتدا در ترکیب اصلی تیمش حضور داشت، 88 دقیقه بازی کرد، اما پیروز به گلزنی نشد.

درخواست مهدی طارمی برای افطار وسط بازی

در کنار حواشی این مسابقه، حضور طارمی و زایدو سانوسی دو بازیکن روزه دار پورتو در این مسابقه مورد توجه برخی از رسانه های پرتغال قرار گرفته است. این بازی ساعت 20:15 به وقت محلی شروع شد در حالی که غروب آفتاب 20:19 بود و این بازیکنان بعد از گذشت دقایقی از نیمه نخست، امکان افطار داشتند.

تصاویر تلویزیونی نشان می دهد طارمی در دقیقه 20 از بخش تدارکات پورتو درخواست چیزی برای خوردن و افطار می نماید. بعلاوه زایدو بازیکن نیجریه ای پورتو کنار خط می رود و آب می نوشد. البته تعیین نمی گردد طارمی در همان زمان چیزی برای خوردن پیدا می نماید و یا افطار خود را به زمان استراحت بین دو نیمه موکول می نماید.

طارمی در خاتمه این مسابقه از سایت گل پوینت نمره میانه 5.3 را دریافت کرد. در تیم پورتو پپه با 6.5 امتیاز برترین بازیکن شناخته شد. در مجموع برترین بازیکن این ملاقات، متئوس ریس بازیکن تیم اسپورتینگ لیسبون با 7.2 امتیاز بود.

منبع: فرارو
انتشار: 19 خرداد 1401 بروزرسانی: 19 خرداد 1401 گردآورنده: fun30t1.ir شناسه مطلب: 2008

به "درخواست مهدی طارمی برای افطار وسط بازی" امتیاز دهید

1 کاربر به "درخواست مهدی طارمی برای افطار وسط بازی" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست مهدی طارمی برای افطار وسط بازی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید