ادعای سایت عربی: ایران هیچ درخواست انصرافی به AFC نفرستاد

به گزارش شهر سرگرمی، باوجود آنکه ایران رسما گفت که بعد از لغو میزبانی این کشور در لیگ قهرمانان آسیا از حضور در این رقابت ها انصراف داده است اما سایت عربستانی مدعی شد که این انصراف ایران به صورت رسمی نبوده است.

ادعای سایت عربی: ایران هیچ درخواست انصرافی به AFC نفرستاد

به گزارش خبرنگاران ، کنفدراسیون فوتبال آسیا درحالی که استقلال و شهر خودرو خود را آماده میزبانی در پلی آف لیگ قهرمانان آسیا می کردند به یکباره اعلام نمود که باشگاه های ایرانی نمی توانند در لیگ قهرمانان آسیا از هیچ تیمی میزبانی نمایند.

این تصمیم AFC با اعتراض و مخالفت شدید باشگاه ها و فدراسیون فوتبال ایران همراه شد و حتی مجلس و نمایندگان و وزیر امور خارجه و چند چهره سرشناس سیاسی دیگر هم واکنش نشان دادند و باشگاه های ایرانی هم به صراحت اعلام نمودند که در این رقابت ها شرکت نخواهند کرد و انصراف می دهند.

سایت العاجل عربستان با تیتر ایران سیاست را وارد ورزش نموده است و یک اتهام های خطرناکی به کنفدراسیون فوتبال آسیا زد نوشت: با وجود آنکه فدراسیون فوتبال ایران تهدید کرد که باشگاه های این کشور در صورتی که امتیاز میزبانی لغو گردد از حضور در ادامه لیگ قهرمانان آسیا انصراف می دهند اما کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام نمود که هیچ نامه و یا درخواست رسمی از ایران برای انصراف از لیگ قهرمانان آسیا را دریافت ننموده است.

در نهایت کنفدراسیون فوتبال آسیا امارات را به عنوان میزبان دو ملاقات استقلال با الکویت و شهر خودرو با الرفاع بحرین انتخاب نموده است و به نظر می رسد که باشگاه های ایرانی با وجود تهدیدهای زیاد راهی امارات می شوند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 20 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: fun30t1.ir شناسه مطلب: 684

به "ادعای سایت عربی: ایران هیچ درخواست انصرافی به AFC نفرستاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادعای سایت عربی: ایران هیچ درخواست انصرافی به AFC نفرستاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید