اجرای شب یلدای شبکه یک با یک زوج

به گزارش شهر سرگرمی، زوج نیما کرمی و همسرش زینب زارع اجرای ویژه برنامه شب یلدای شبکه یک را بر عهده دارند.

اجرای شب یلدای شبکه یک با یک زوج

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، علی ضیا این سال ها مجری ثابت شبکه یک بوده و اجرای ویژه برنامه های مهم شبکه مثل یلدا و تحویل سال را بر عهده داشته است. با این حال او سال گذشته بعد از چند سال ویژه برنامه یلدای شبکه را اجرا نکرد و عوامل دستپخت این ویژه برنامه را بر عهده داشتند، امسال هم مدتی در فضای مجازی و اینستاگرام به اجرا و مصاحبه پرداخت و هنوز برنامه ای برای اجرا در تلویزیون ندارد.

اجرای ویژه برنامه یلدای شبکه یک را امسال نیما کرمی و همسرش بر عهده دارند که در برخی مناسبت های مذهبی با یکدیگر به اجرا پرداخته اند.

نیما کرمی در توضیح اجرای این ویژه برنامه گفت: ویژه برنامه شب یلدای شبکه یک را با محور خانواده و به نام درجه یک بر عهده دارم که داریوش دلیری تهیه کننده آن است.

وی درباره اینکه این ویژه برنامه چند روز خواهد بود، گفت: هنوز به طور دقیق مشخص نیست، اما حتماً شب سه شنبه که شب یلداست برنامه داریم و احتمالاً از ساعت 10 شب به بعد شروع خواهد شد.

کرمی درباره اینکه چه وجه تمایزی با دیگر برنامه های شبکه های دیگر خواهند داشت تا صرفاً به دعوت از سلبریتی ها منتهی نشود گفت: ذات شب یلدا و مهمونی و دورهمی است انچه که شبکه یک در نظر دارد متفاوت از این است که فقط خواننده و بازیگر بیاوریم، ما هم خودمان خانواده هستیم و هم مهمانانمان خانوادگی خواهند بود.

وی در پاسخ به اینکه خودش چه مدل از برنامه سازی را در این دوره می پسندد، بیان کرد: طبعاً با مدیریت نو صداوسیما هر چقدر هم افزایی بیشتر باشد و هرچه آدم های بیشتری در رسانه ملی حضور داشته باشند می شود شب یلدای پر و پیمان تری داشته باشیم.

این مجری تلویزیون گفت: باید رسانه را قدرتمند کنیم که مثل اسمش که رسانه ملی است از همه آدم ها و اقشار حضور داشته باشند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 29 دی 1400 بروزرسانی: 29 دی 1400 گردآورنده: fun30t1.ir شناسه مطلب: 1878

به "اجرای شب یلدای شبکه یک با یک زوج" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجرای شب یلدای شبکه یک با یک زوج"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید