امید مورچه خوار به فروش گیشه

به گزارش شهر سرگرمی، داریوش بابائیان تهیه کننده و پخش کننده سینمای ایران بیان نمود که اکران فیلم سینمایی مورچه خوار از همین هفته آغاز می شود که امید داریم فروش خوبی داشته باشد.

امید مورچه خوار به فروش گیشه

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، داریوش بابائیان تهیه کننده و پخش کننده سینمای ایران درباره تازه ترین فعالیت های خود توضیح داد: با توجه به اینکه سینما ها اندکی جان گرفت، در همین مدت فیلم سینمایی کله پوک ها را اکران عمومی کردیم که هرچند در گیشه جواب خوبی نگرفتیم، اما عرضه آنلاین آن بسیار خوب بود. در حال حاضر هم فیلم مورچه خوار را در دفترمان آماده پخش داریم. فیلمی به تهیه کنندگی کیان بابائیان و کارگردانی شاهد احمدلو که یک اثر خانوادگی و گرم محسوب می شود و امیدواریم بتوانیم جواب خوبی از اکران عمومی آن بگیریم.

وی درباره تعویق چندباره اکران این فیلم سینمایی هم گفت: یک نوبت که قرار بود این فیلم اکران شود، سینما ها به طور کامل تعطیل شد. بعد از آن هم قرار بود از 23 بهمن فیلم اکران شود که بازهم وزارت ارشاد بیشتر سینما ها را تعطیل کرد. ان شالله از همین هفته فیلم اکران می شد. ضمن اینکه فیلم اصلاحیه هایی هم داشت که آن ها را هم اعمال کردیم تا فیلم آماده اکران شود. بخش هایی از فیلم را گفتند باید شطرنجی شود، اما از آنجایی که فیلم قصه به روزی دارد، زیاد دچار اصلاحات نشد.

این تهیه کننده درباره اعمال مجدد محدودیت 50 درصدی برای سالن های سینمایی هم گفت: سینماداران و صاحبان فیلم ها همواره دوست دارند سینما ها باز باشند و آن ها هم فیلم بسازند و اکران کنند. اگر ظرفیت 50 درصد می شود، مهم این است که اکران می تواند تداوم بیشتری داشته باشد. فیلمی هم که پیروز است، باید زمان بیشتری برای اکران در اختیار داشته باشد تا آن ظرفیت 100 درصدی که می توانست در سینما ها پر کند را در زمان بیشتری برای خود جبران کند.

وی درباره دیگر فعالیت های خود هم گفت: به تازگی پروانه ساختی را به کارگردانی هادی رحیمی گرفته ایم به نام 1542 که ان شالله اردیبهشت ماه کلید خواهیم زد. فیلم یک داستان عاشقانه مربوط به دهه 40 دارد که زندگی 2 جوان در قالب آن روایت می شود. احتمالاً ساعد سهیلی و امیر آقایی از بازیگران فیلم خواهند بود. هادی رحیمی از فیلمسازان کار اولی است که پیش تر چندین سریال و تله فیلم را کارگردانی کرده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 14 خرداد 1401 بروزرسانی: 14 خرداد 1401 گردآورنده: fun30t1.ir شناسه مطلب: 2003

به "امید مورچه خوار به فروش گیشه" امتیاز دهید

1 کاربر به "امید مورچه خوار به فروش گیشه" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امید مورچه خوار به فروش گیشه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید