2 برد و 10 باخت در کارنامه نمایندگان ایران

به گزارش شهر سرگرمی، خبرنگاران: پینگ پنگ بازان کشورمان به 2 برد و 10 شکست در بخش انفرادی تورنمنت بین المللی تنیس روی میز رده های سنی در چین دست یافتند.

2 برد و 10 باخت در کارنامه نمایندگان ایران

به گزارش شهر سرگرمی، در تورنمنت بین المللی تنیس روی میز چین و در بخش جوانان پسر و در گروه هفتم آرمان حاجی ئی در دو بازی مقابل نمایندگان چین و سنگاپور به ترتیب با نتایج 3 بر صفر و 3 بر 2 بازنده شد و در انتهای جدول این گروه نهاده شد.

در گروه دوازدهم متین حیدری ابتدا برابر حریفش از چین تایپه 3 بر 2 مغلوب گردید اما در دومین بازی حریف سنگاپوری را 3 بر صفر از پیش رو برداشت و در رده دوم جدول این گروه نهاده شد.

در بخش جوانان دختر مهشید اشتری در گروه هشتم که چهار بازیکن حضور دارند، دو شکست پیاپی را برابر حریفانی از چین و چین تایپه تجربه کرد. اشتری که هم اکنون در انتهای جدول این گروه قرار گرفته است، در آخرین بازی خود باید به مصاف حریف دیگری از چین برود.

در گروه دهم فاطمه جمالی فر برابر نمایندگان چین تایپه و چین با نتایج مشابه 3 بر صفر بازنده شد. جمالی فر که هم اکنون در انتهای جدول نهاده شده در آخرین بازی خود در این گروه باید برابر حریفی از چین تایپه به میدان برود.

در بخش نوجوانان پسر علیرضا بابادی وند پینگ پنگ باز نونهال کشورمان در گروه دوم برابر رقبایی از چین و تایلند به ترتیب با نتایج 3 بر صفر و 3 بر یک مغلوب گردید.

در همین بخش رادین خیام در گروه چهاردهم ابتدا حریف چینی را 3 بر 2 شکست داد اما در ادامه با نتیجه 3 بر صفر به نماینده تایلند باخت و در انتهای جدول ایستاد.

منبع: تسنیم
انتشار: 28 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: fun30t1.ir شناسه مطلب: 628

به "2 برد و 10 باخت در کارنامه نمایندگان ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "2 برد و 10 باخت در کارنامه نمایندگان ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید