مزایای طراحی سایت شرکتی (9 نکته مهم و کاربردی)

به گزارش شهر سرگرمی، آیا تا به امروز به مزایای طراحی سایت شرکتی فکر نموده اید؟ 20 سال قبل اگر می خواستیم همین یک سؤال را از مدیران شرکت های مختلف بپرسیم قطعاً جواب دقیقی برای آن نداشتند!

مزایای طراحی سایت شرکتی (9 نکته مهم و کاربردی)

جهت دریافت مشاوره خدمات طراحی سایت تبلیغاتی از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا توسعه وبسایت های حرفه ای را با بهترین قیمت از نماشو بخواهید.

اما موضوع از آنجایی جالب شد که بعد از همه گیری ویروس کرونا، با ایجاد قرنطینه و منع ترددهای مختلف، بسیاری از کسب وکارها تا مرز ورشکستگی پیش رفتند و شرایط به شدت برای آنها سخت شد.

این بود که به این نتیجه رسیدیم، کسب وکارهای زیادی هستند که هنوز بعد از گذشت چند سال به اهمیت طراحی سایت و مزایای آن پی نبرده اند.

با توجه به همین نکته، ما در این مقاله از اخبار استارتاپ و تکنولوژی به بررسی مزایای طراحی سایت شرکتی پرداخته ایم. پس تا خاتمه همراه ما باشید …

کاهش شدید هزینه های تبلیغاتی

در حالتی که فعالیت کسب و کار تنها به شکل فیزیکی باشد، برای اینکه بتواند برند و محصولات خود را در میان رقبا معرفی کند گاهاً احتیاجمند هزینه های سرسام آوری است که باعث می گردد سود شرکت در یک سال اول عدد منفی را تجربه کند.

اما در حالت طراحی سایت، با سئو مناسب و قوی می توان، برند و خدمات را با کمترین هزینه، بازدهی بلندمدت تر و گاهاً مادام العمر به دیگران معرفی کرد.

این مورد در حال حاضر یکی از بهترین مزایای طراحی سایت شرکتی محسوب می گردد.

کسب درآمد در 24 ساعت شبانه روز

چه چیزی بهتر از این که شما در سفر یا در خانه کنار عزیزانتان باشید اما همچنان مثل قبل کسب درآمد کنید؟

در حالت حضوری اگر شما کاملاً هم غرق کار خود باشید بیشتر از 12 ساعتنمی توان کار را ادامه داد. با خاتمه دادن کار نیز، کسب درآمد شما متوقف می گردد. اما در وب سایت دیگر محدود به زمان نیستید و در 24 ساعت شبانه روز می توان همچنان به کسب درآمد ادامه داد.

درآمدهای جانبی پرسود

جالب است بدانید شرکت هایی وجود دارند که درآمدهای جانبی آنها گاهاً بیشتر از درآمد حاصل از ارائه خدمات می باشد. اگر وب سایت یک شرکت بتواند به محبوبیت و بازدید روزانه خوبی برسد به وسیله قراردادن تبلیغات در سایت، همکاری در فروش و حتی فروش اشتراک ماهیانه به ازای ارائه خدمات کسب درآمد بالایی داشته باشد.

کسب درآمد از هرکجا که بخواهید

از مزایای دیگر طراحی سایت شرکتی محدود نبودن به یک جغرافیای خاص است. قطعاً بسیاری از محصولات و خدمات شما به یک شهر یا استان خلاصه نمی گردد و در کل کشور یا دنیا می توان برای آن مشتریان بالقوه بسیاری یافت.

در حال حاضر در ایران شرکت های عظیم زیادی وجود دارند که با طراحی سایت چندزبانه برای شرکت خود، محدوده کسب درآمدی را گسترش داده اند.

کاهش هزینه با نیروی کار کمتر

یک لحظه شرایط فعلی را در نظر بگیرید. بسیاری از کسب وکارها یا بسته شده اند و یا تعدیل نیرو نموده اند اما در نقطه مقابل وب سایت های زیادی هر روزبه دنبال جذب نیرو به وسیله آگهی های استخدام هستند.

ضمناً از دیگر مزایای طراحی سایت شرکتی در این حالت انجام بسیاری از کارها به صورت دورکاری می باشد که باعث کاهش بسیاری از هزینه های سربار دیگر می گردد.

طراحی سایت شرکتی شعبه دوم کسب و کار شماست

بعضی اوقات این جمله را از طرف صاحبان شرکت های مختلف شنیده ایم که می گویند: فعلاً یه سایت می زنیم تا ببینیم بعد چی میشه به راحتی با همین جمله می توان فهمید با اینکه تا مرحله طراحی سایت نیز پیشرفته اند ولی بازهم از مزایای طراحی سایت شرکتی خود باخبر نیستند.

وب سایت شما شعبه دوم کسب و کار شماست همان قدر حیاتی و مهم. شرکت ها با کم اهمیت دانستن این موضوع، هم بخشی از مشتریان خود را از دست می دهند و هم به مرور به فراموشی برند خود یاری می نمایند.

بررسی دقیق مشتریان با ابزارهای رایگان

شناخت دقیق از رفتار مشتری یکی از معضلات کسب وکارهای فیزیکی می باشد. اینکه چگونه مشتری هدف خود را جذب نمایند بسیار اهمیت دارد. شرکت ها با روش های گوناگون بازاریابی به این مهم دست پیدا می نمایند.

اما در طراحی سایت شرکتی شما احتیاج به صرف هزینه و زمان زیاد ندارید. ابزارهای دقیق و رایگان بسیاری وجود دارد که رفتار مشتری را از ابتدای ورد به سایت تا زمان خرید و حتی بعد از آن کاملاً بررسی می نمایند.

شما به یاری وبسایت خود پرسونای دقیق تری از مشتریان خود به دست می آورید.

سهولت در تعامل با مشتری

امروزه مردم به دنبال راهی قابل دسترس و آسان هستند. در حالت فیزیکی مشتریان در یک زمان خاص و محدود می توانند به شرکت شما سر بزنند و یا تماس بگیرند. اما همان طور که در بالا اشاره کردیم در حالت طراحی سایت، مشتریان 24 ساعته می توانند با شرکت شما در ارتباط باشند.

حتی اگر زمانی نتوانید به وسیله پشتیبانی به آنها جواب دهید با دریافت پیغام به وسیله ایمیل و یا حتی قراردادن جواب بعضی از سؤالات پرتکرار در قسمت سؤالات متداول به درخواست های آنها پاسخ می دهید.

بهترین هدیه به رقبا با نداشتن وب سایت شرکتی

شرکت های زیادی را می شناسیم که بخش مهمی از مشتریان وفادار خود را به دلیل عدم توجه به همین یک نکته از دست داده اند. رقبای شما هر روز در حال سبقت دریافت از یکدیگر هستند. قطعاً در این شرایط، مشتریان به سمت خدمات بهتر و به روزتر کشانده می شوند.

عدم طراحی سایت یک هدیه ویژه به رقبای فعال شما در این شرایط فعلی خواهد بود.

کلام آخر:

شرکت طراحی سایت همیار توسعه از سال 1394 در زمینه طراحی سایت و به طور ویژه طراحی سایت وردپرس آغاز به فعالیت نموده است.

همچنین این شرکت جز 5 شرکت برتر ایرانی از طرف جشنواره وب و موبایل در زمینه طراحی سایت شناخته شده است. با توجه به رضایت گستردهٔ مشتریان یک انتخاب بسیار مناسب برای طراحی سایت شرکتی جهت ورود پیروز به بازار کسب وکارهای اینترنی به شما می رود.

https://hamyar.dev/

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 17 خرداد 1400 بروزرسانی: 17 خرداد 1400 گردآورنده: fun30t1.ir شناسه مطلب: 1592

به "مزایای طراحی سایت شرکتی (9 نکته مهم و کاربردی)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مزایای طراحی سایت شرکتی (9 نکته مهم و کاربردی)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید